Audyt IT

Zadbaj o bezpieczną i wydajną pracę przy zróżnicowanych systemach IT w Twojej firmie. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów, którzy wykonają niezbędny audyt IT i pomogą zwiększyć bezpieczeństwo i wydajność pracy w każdym biznesie!

QNAP Certified Partner

Audyt informatyczny

Audyt informatyczny – zwiększ wydajność pracy w swojej firmie!

Nasza usługa polega na przeprowadzeniu kompleksowego audytu informatycznego. Jego głównym zadaniem jest ustalenie aktualnego poziomu bezpieczeństwa i wydajności w oprogramowaniu, z którego korzysta Państwa firma. Dzięki naszemu audytowi IT poznają Państwo również stan aktualnych źródeł zagrożeń w takich obszarach jak:
- obszary oprogramowania o małej wydajności
- obszary oprogramowania z nieaktualnymi licencjami
- obszary oprogramowania, które nie było do tej pory optymalizowane pod kątem funkcjonalności.

Audyt systemów informatycznych wykonywany przez naszą firmę realizowany jest przy użyciu specjalistycznych narzędzi i procedur, które wynikają z naszego wieloletniego doświadczenia. Do pracy związanej z audytem delegujemy wyłącznie wysokiej klasy specjalistów od zabezpieczeń, którzy gwarantują świadczenie najwyższej jakości usług i profesjonalizm w obsłudze klientów biznesowych. Naszym zadaniem będzie przygotowanie dla Państwa w pełni klarownego i kompleksowego raportu związanego z systemami IT. Oprócz tego, przekażemy niezbędną wiedzę, dotyczącą rozwiązania problemów i przygotujemy specjalne plany rozwoju dla Państwa biznesu. Dzięki nim, będą mogli Państwo zmniejszyć koszt funkcjonowania swojej firmy i jednocześnie zwiększyć swoją wydajność pracy.

Wspieramy bieżące potrzeby Państwa firm

Nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie merytoryczne i technologiczne na bieżąco. Oznacza to, że dzięki naszemu audytowi będziemy w stanie określić bieżące potrzeby każdej z firm, które nie zostały wprowadzone wcześniej. Dodatkowo, jesteśmy w stanie przewidzieć i podpowiedzieć przyszłe potrzeby, które będą związane z procesami zachodzącymi w danym biznesie.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu z klientami w różnych branżach, jesteśmy w stanie przygotować trafną diagnozę po wykonaniu każdego audytu. Co więcej, dobierzemy dla Państwa odpowiednie oprogramowanie i przygotujemy je do jak najbardziej wydajnej pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalnym audytem IT
skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń: 32 7876140

Zaufali nam:

Dlaczego warto wybraćNAS!

Jeśli używasz jednego z programów firmy Comarch, Sage lub Insert, jesteśmy idealnym partnerem dla Ciebie. W ramach stałej umowy obsługi informatycznej, bez dodatkowych opłat gwarantujemy poprawne działanie tych systemów, aktualizacje oraz wszelkie rozszerzenia (bez kosztów licencji).