Administracja IT

Administracja IT jest jedną z najpopopularnych usług związanych z zarządzaniem systemem informatycznym w firmie. Dzięki powierzeniu administrowania zewnętrznej firmie możemy całkowicie poświęcić sie własnym procesom biznesowym.

QNAP Certified Partner

Administracja systemem informatycznym

Mowa głównie o komputerach działających w naszej firmie, jak i sieci komputerowych, które dla wielu firm odgrywają równie istotną rolę w codziennym funkcjonowaniu. Przy pomocy tej usługi, cała odpowiedzialność za działanie i stabilność komputerów i sieci w naszej firmie, przechodzi na firmę zewnętrzną.

Jakie elementy wchodzą w skład administracji nad systemami IT?

Lista usług dostępna w ramach tej działalności jest naprawdę, bardzo imponująca. W jej skład wchodzi bowiem diagnoza i rozwiązywanie problemów informatycznych, konserwacja systemów i aktualizacja wszelkich zabezpieczeń systemowych, import i eksport danych z komputerów i wiele innych rzeczy, związanych z obsługą komputerów.

Dzięki administracji IT, nasza firma jest w stanie uniezależnić się pod kątem informatycznym. Oznacza to, iż zyskujemy specjalistów z tego działu, którzy wykonują dla nas wszelkiego rodzaju pomoc i wsparcie informatyczne, kiedy tylko nasi pracownicy potrzebują go. Jest to szczególnie ważne dla firm, które dbają o swoje bezpieczeństwa i gdzie ma miejsca na błędy związane z komputerami i urządzeniami informatycznymi.

Dla kogo usługa administracji IT jest wskazana?

Biorąc pod uwagę dzisiejszy wpływ urządzeń informatycznych na naszą działalność, właściwie każda firma powinna skorzystać ze wsparcia takiego jak administracja IT. Jak doskonale wiemy, każdy komputer wymaga regularnego aktualizowania i zabezpieczania pod kątem różnego rodzaju zagrożeń, które czyhają w sieci. Odpowiednie zabezpieczenie jest szczególnie ważne, ponieważ niektórzy z naszych pracowników mogą zupełnie nieświadomie narazić komputer firmowy na zainfekowanie przez zewnętrzne oprogramowanie, które może być kłopotliwe w usunięciu. Dlatego warto mieć pod ręką osobę, która zadziała szybko i skutecznie, usuwając dane zagrożenie.

Jeżeli jesteś zainteresowany administrowaniem swojej infrastruktury IT
skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń: 32 7876140

Zaufali nam:

Dlaczego warto wybraćNAS!

Jeśli używasz jednego z programów firmy Comarch, Sage lub Insert, jesteśmy idealnym partnerem dla Ciebie. W ramach stałej umowy obsługi informatycznej, bez dodatkowych opłat gwarantujemy poprawne działanie tych systemów, aktualizacje oraz wszelkie rozszerzenia (bez kosztów licencji).