Serwery DELL

Będąc partnerem marki DELL, zajmujemy się dostarczaniem nowoczesnych urządzeń tego producenta, jak i świadczeniem usług związanych z ich wdrażaniem w firmach. 

Oferujemy nie tylko serwery DELL, ale także różnego rodzaju komputery oraz systemy pamięci masowej. W ramach oferty możemy również zająć się przeprowadzeniem profesjonalnego audytu informatycznego – zawsze gwarantujemy rzetelne i sprawne realizowanie usług.

Bezpieczeństwo i doświadczenie
Przejrzyste warunki
Indywidualne podejście
Najlepsi specjaliści

Specjaliści od serwerów firmy Dell

Jesteśmy ekspertami w zakresie nowoczesnych technologii IT. Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści z tej branży, osoby zarówno kompetentne, jak i pomysłowe, potrafiące elastycznie dostosować się do potrzeb klienta. 

Tym samym oferujemy rozwiązania dedykowane dla konkretnego przedsiębiorstwa – dobieramy odpowiednie urządzenia m.in. na podstawie przeprowadzonego audytu informatycznego. Dzięki współpracy z nami Twoja firma będzie mogła się dynamicznie rozwijać!

serwery dell obraz 1

Dostarczamy najnowocześniejsze serwery DELL

Starając się sprostać oczekiwaniom wszystkich przedsiębiorców, oferujemy sprzedaż serwerów firmy DELL nowych jak i używanych w różnych konfiguracjach z pełną gwarancją. Dostarczamy wyłącznie najnowocześniejsze serwery marki DELL z serii PowerEdge.

Zależnie od potrzeb proponujemy urządzenia do szaf rack, w wersji tower lub kasetowe. Wszystkie z nich są przystosowane do wykonania nawet najtrudniejszych operacji obliczeniowych. Cechuje je ponadprzeciętna wydajność, niezawodność, a przy tym prostota obsługi i szerokie możliwości rozbudowy w przyszłości.

Urządzenia wersji rack przeznaczone są do montażu w specjalnej szafie serwerowej i idealnie sprawdzają się w większych przedsiębiorstwach. Z kolei serwer w obudowie typu tower, polecany jest przede wszystkim do małych firm oraz dla użytkowników domowych. Nasza firma Vermont zapewnia profesjonalne wsparcie w ich wyborze – zapraszamy do kontaktu!

Serwery DELL nowe i używane - oferta

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, w ofercie posiadamy zarówno nowe serwery DELL PowerEdge, jak i poleasingowe. Wybór drugiej opcji to ogromna oszczędność pieniędzy. Choć urządzenia są używane, tak pochodzą z pewnego źródła. Co najważniejsze, przed sprzedażą przechodzą konserwację oraz wnikliwe testy. W efekcie wystawiamy na nie 12-miesięczną gwarancję, a więc możesz liczyć na wysokie bezpieczeństwo ich zakupu.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty – zaproponujemy konkretne rozwiązania informatyczne i przygotujemy cennik ich zakupu oraz wdrożenia.

Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalną obsługą informatyczną skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń: 32 7876140

  Serwery DELL PowerEdge

  Istotną zaletą serwerów DELL z serii PowerEdge są ogromne możliwości ich rozbudowy. Ich skalowalność pozwala na dopasowanie do potrzeb każdego środowiska zapewniając najwyższą wydajność. Co ważne, mają przemyślaną konstrukcję, dlatego dokładanie kolejnych podzespołów czy wymiana tych już obecnych to zadania proste, które zajmują niewiele czasu. Serwery te można doposażyć do dowolnej konfiguracji m.in. w kolejne dyski twarde, pamięci RAM czy kontrolery np. sas sata.

  Co ważne, urządzenia te dostępne są z bardzo mocnymi procesorami Intel Xeon lub AMD Opteron. Niektóre modele pracują z częstotliwość taktowania nawet na poziomie 3100 MHz. Przede wszystkim jednak wyposażone są w wiele rdzeni, dzięki czemu mogą obsługiwać mnóstwo operacji jednocześnie.

  Serwery DELL PowerEdge Rack

  Jeśli oczekujesz ponadprzeciętnej wydajności od serwera i jednocześnie chcesz oszczędzać miejsce na jego ulokowanie, serwer DELL PowerEdge w wersji rack sprosta Twoim oczekiwaniom. Serwery DELL Rack przeznaczone do montażu w szafach serwerowych z 2 lub 4 wspornikami. W jej wnętrzu znajdują się wszystkie podzespoły sprzętu, jak i towarzyszące mu urządzenia, a więc m.in. zasilacze awaryjne UPS, przełączniki i routery. Wszystko to z możliwością perfekcyjnego uporządkowania okablowania, dzięki czemu w przyszłości np. modernizowanie serwera czy lokalizowanie ewentualnych awarii będzie o wiele łatwiejsze.

  DELL PowerEdge w wersji rack to rozwiązanie polecane do dużych firm i wszędzie tam, gdzie potężna moc obliczeniowa tego sprzętu jest niezwykle istotna. Co bardzo ważne, dzięki szafom serwerowym można zaoszczędzić mnóstwo miejsca w serwerowni.

  Serwery DELL PowerEdge Rack
  DELL PowerEdge Tower

  Serwery DELL PowerEdge Tower

  Serwery DELL PowerEdge w wersji Tower swoim wyglądem przypominają klasyczne komputery stacjonarne. Wszystkie elementy tych serwerów znajdują się bowiem wewnątrz standardowej obudowy komputerowej typu tower. Jest w niej więc m.in. płyta główna, procesor, dyski twarde, pamięć RAM, kontrolery, zasilacz oraz układ chłodzenia.

  Rozwiązania te polecamy do mniejszych firm i niewielkich centrów danych. Pamiętaj, że wadą serwerów w wersji tower są mocno ograniczone możliwości ich rozbudowy, które wynikają ze zwartej budowy. Jeśli więc Twoje przedsiębiorstwo stale się rozrasta, najlepiej postaw na serwery DELL PowerEdge w wersji rack.

  Serwery DELL PowerEdge Kasetowe

  W przypadku urządzeń kasetowych mamy do czynienia z obudową mającą komory do montażu wielu pojedynczych serwerów, nawet do 16 sztuk. Rozwiązanie to zajmuje więc mniej miejsca, niż wersje przeznaczone do szaf rack, jednak z drugiej strony konstrukcja taka ma pewne ograniczenia w zakresie rozbudowy.

  Zaletą serwerów kasetowych jest optymalizacja kosztów związanych z ich wdrożeniem oraz późniejszych utrzymaniem. Wchodzące w ich skład urządzenia mają wspólne zasilanie oraz jeden interfejs komunikacyjny.

  Serwery DELL PowerEdge Kasetowe

  Usługi z zakresu wdrażania serwerów

  Możesz liczyć na nasze kompleksowe wsparcie w zakresie wdrażania wybranych przez Ciebie rozwiązań serwerowych. W ramach tej usługi zajmujemy się m.in.:

  Pamiętaj, że współpracując z nami, możesz mieć pewność inwestycji w najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne. Proponujemy klientom wyłącznie sprawdzone technologie, dopasowane do potrzeb konkretnej firmy, co gwarantuje jej ogromne możliwości rozwoju.

  Profesjonalne usługi informatyczne

  W ramach usług możemy zająć się zarówno wdrożeniem nowych systemów IT, jak i rozbudową już istniejących. Co bardzo istotne, nasze działania opieramy nie tylko na rozwiązaniach marki DELL. Proponujemy także urządzenia wielu innych, cenionych na całym świecie producentów. Będziemy dla Ciebie godnym zaufania partnerem w ramach utrzymania systemów informatycznych – zapraszamy do kontaktu z doradcą firmy Vermont! Zaproponujemy najlepszy sprzęt oraz dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązania.