Strony internetowe

W dzisiejszych czasach każda firma powinna zaznaczyć swoją obecność w internecie.

Posiadanie strony internetowej stało się standardem, gdyż jest to obecnie najlepsza wizytówka w sieci, a strona www jest narzędziem służącym do pozyskiwania klientów oraz budowy wizerunku. Jesteśmy specjalistami w tworzeniu stron internetowych. Jeśli planujesz stworzyć stronę internetową dla swojej firmy, zapraszamy do współpracy.

Bezpieczeństwo i doświadczenie
Przejrzyste warunki
Indywidualne podejście
Najlepsi specjaliści

Nasza oferta - tworzenie stron www

Nasza firma już od ponad dekady zajmuje się projektowaniem oraz budowaniem stron internetowych (wcześniej pod nazwą net-design.pl), dlatego jesteśmy godnym zaufania partnerem. Stosujemy nowoczesne technologie, w tym m.in. popularne systemy zarządzania treścią (CMS) np. WordPress, Drupal, Prestashop. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie dostosować stronę do potrzeb każdej osoby, w tych charakteru działalności oraz jej identyfikacji wizualnej.

Responsywne strony internetowe

Dzięki resposywności twoja strona będzie prawidłowo wyświetlana zarówno na komputerach jak i na tabletach i telefonach komórkowych.

Profesjonalny hosting oraz konta pocztowe

Jeśli masz takie życzenie, przez 12 miesięcy możemy utrzymywać zrealizowaną przez nas stronę oraz konta pocztowe na naszych serwerach.

Optymalizacja i pozycjonowanie (SEO)

Wszystkie realizowane przez nas strony optymalizujemy pod kątem wyszukiwarki google, dodatkowo zaindeksujemy ją w google oraz pozyskamy wartościowe linki.

Dokumentacja techniczna

Co bardzo istotne, nasi deweloperzy, realizując zlecenie budowy strony, przygotowują dla niej kompletną dokumentację techniczną.

Sklepy internetowe

Jesteśmy w stanie przygotować każdą stronę internetową, w tym: proste sklepy internetowe oraz rozbudowane systemy e-commerce.

Profesjonalne strony www

Jesteśmy w stanie przygotować każdą stronę internetową, w tym: strony one-page, rozbudowane portale, czy witryny do użytku wewnętrznego.

Tworzenie stron www – dlaczego warto skorzystać z wersji profesjonalnej?

Z racji popularności stron internetowych w sieci znaleźć można mnóstwo narzędzi automatyzujących proces ich tworzenia (zwanych często jako „kreator stron www”). W wielu przypadkach są darmowe, a ich obsługa ogranicza się nierzadko do zaledwie kilku kliknięć, po których witryna jest generowana i już można „wrzucić” ją na serwer. Jednak nie jest to rozwiązanie polecane przedsiębiorcom.

Przede wszystkim możliwości rozwoju takich stron są bardzo ograniczone. Do tego trudno liczyć na ich unikalność, chociażby pod względem graficznym, gdyż szablon wybiera się z listy gotowców. Dodatkowo, co równie istotne, strony internetowego tego typu nie są zbyt dobrze zabezpieczone. Wykorzystywanie ich np. w celu gromadzenia danych osobowych w związku ze sprzedażą online to niezbyt dobry pomysł.

strony internetowe obraz 1

Witrynę budowaną od podstaw można natomiast w pełni dostosować do konkretnych potrzeb. Będzie ona także świetnie zabezpieczona, a dzięki profesjonalnemu programowaniu gotowa na rozbudowę w przyszłości. Tworzone od zera strony są także przyjazne wyszukiwarkom i zgodne ze standardami SEO, dzięki czemu świetnie się pozycjonują. Ich budowa jest więc inwestycją w rozwój firmy, która z pewnością wcześniej czy później zwróci się i zaprocentuje.

Co wchodzi w skład usługi projektowania stron internetowych?

Jeśli myślisz, że budowa strony internetowej to tylko programowanie, jesteś w dużym błędzie. To proces złożony, wieloetapowy, do którego realizacji potrzebna jest nie tylko rozległa wiedza, ale także doświadczenie i dostęp do profesjonalnych narzędzi. Całość działań niezbędnych do wykonania można podzielić na 4 podstawowe etapy.

number-one

Wycena budowy strony www

Witryny www muszą być dostosowane do potrzeb zleceniodawcy i charakteru treści, jakie mają się na nich znaleźć. Z tego powodu każda strona jest inna, a w związku z tym wymaga odmiennego nakładu pracy. W efekcie budowę zaczyna się tak naprawdę od wyceny realizacji tego zadania.

number-two

Zaprojektowanie strony internetowej

Gdy wycena zostanie zaakceptowana przez zleceniodawcę, przychodzi czas na zaprojektowanie strony internetowej. Kluczową kwestią jest projekt graficzny. Strona internetowa musi dobrze się prezentować, powinna być przejrzysta dla użytkownika i jednocześnie spójna z identyfikacją wizualną marki.

number-three

Opracowanie planu działań

To etap kluczowy dla firmy zajmującej się budową strony. Zaplanowanie działań pozwala zoptymalizować pracę, ograniczyć związane z nią koszty, przyspieszyć realizację i zmniejszyć ryzyko wystąpienia pomyłek.

number-four

Budowa strony internetowej

Dopiero w tym momencie zaczyna się praca programistów. Deweloperzy budują stronę WWW, a graficy przygotowują dla niej szatę. Gdy wszystko zostanie zrobione, przychodzi jeszcze czas na testowanie. Na koniec następuje etap wdrożenia witryny internetowej na wskazany przez zamawiającego serwer.

Zapoznaj się z naszym rozbudowanym portfolio

Tak długa obecność na rynku zaowocowała setkami zrealizowanych zleceń na projekt oraz budowę stron internetowych. Nasze portfolio nieustannie się rozrasta i poniżej prezentujemy część wykonanych do tej pory zleceń. Sprawdź, jak wygląda witryny przygotowane na zlecenie naszych klientów!

Budujemy strony internetowe kierując się kilkoma kluczowymi zasadami

Choć do każdego zadania budowy strony internetowej podchodzimy indywidualnie, tak zawsze trzymamy się tych samych, najwyższych standardów jakości. W naszej pracy kierujemy się kilkoma podstawowymi zasadami:

Co warto dodać, zajmujemy się także audytami.
Po zbudowaniu witryny zawsze analizujemy ją m.in. pod kątem poprawności kodu czy zgodności ze standardami SEO.

Strony internetowe - oferta

Jako specjaliści w branży jesteśmy w stanie stworzyć profesjonalne strony internetowe dla biznesu, niezależnie od jego charakteru. Mamy doświadczenie w budowaniu witryn zarówno dla małych przedsiębiorstw, jak i dużych firm.

Tworzymy nawet rozbudowane portale internetowe czy witryny dla szkół oraz innych instytucji publicznych. Zawsze dopasowujemy je do branży, identyfikacji wizualnej oraz potrzeb zleceniodawcy.

Dla nas nie ma zadania nie do wykonania! Przekonaj się o tym już dziś – zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalną obsługą informatyczną skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń: 32 7876140

  Projektowanie i tworzenie stron internetowych - etapy współpracy

  Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, zlecając zaprojektowanie i zbudowanie strony, będzie ona podzielona na 10 podstawowych etapów.

  number-one

  Wysłanie zapytania

  Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz online i opisz swoje potrzeby.

  number-two

  Kontakt z naszej strony

  Jeśli wysłałeś zapytanie online, skontaktujemy się z Tobą w możliwie najkrótszym terminie. Doświadczony opiekun klienta zbierze szczegółowe informacje na temat tego, jak ma wygląda strona i czego będzie dotyczyć.

  number-three

  Wycena strony www

  Na podstawie uzyskanych informacji przygotujemy wycenę i opracujemy wstępny plan działania.

  number-four

  Podpisanie umowy na stronę internetową

  Jeśli zgodzisz się na przedstawione warunki, otrzymasz umowę do podpisania, która stanie się początkiem współpracy.

  number-five

  Budowa strony internetowej

  Na tym etapie zajmujemy się wszystkimi pracami związanymi z tworzeniem strony internetowej. Regularnie raportujemy swoje działania, informując o postępach.

  number-six

  Testy strony www

  Po zbudowaniu strony zespół naszych doświadczonych ekspertów bardzo dokładnie testuje stronę. W razie napotkania błędów od razu je usuwamy.

  number-seven

  Przygotowanie dokumentacji technicznej

  Proces ten stanowi zwieńczenie naszej pracy deweloperskiej. Gdy strona jest gotowa i w pełni przetestowana, przygotowujemy dla niej dokumentację techniczną. Dzięki niej w przyszłości będziesz mógł rozwijać swoją witrynę, w tym aktualizować ją.

  number-eight

  Wdrożenie strony internetowej

  Jeśli strona zostanie przez Ciebie zaakceptowana, zajmiemy się jej wdrożeniem, a więc instalacją na wskazanym serwerze.

  number-nine

  Test powdrożeniowy

  Gdy witryna jest już zainstalowana, zajmujemy się testowaniem wszystkich jej funkcjonalności i w razie potrzeby wprowadzamy niezbędne zmiany.

  number-ten

  Wsparcie techniczne

  Przez okres pierwszych 30 dni od uruchomienia strony internetowej, możesz bezpłatnie korzystać z naszego wsparcia technicznego. Oczywiście usługę tę możesz przedłużyć – skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły!

  Nasze usługi nie kończą się na projektowaniu i tworzeniu stron!

  Tym, co wyróżnia nas na rynku, jest kompleksowe podejście do usług projektowania i tworzenia stron internetowych. Z tego powodu nasi klienci mogą liczyć na wsparcie w wielu obszarach związanych z samym utrzymywaniem witryny.

  Przede wszystkim mamy profesjonalny helpdesk. Zapewniamy wsparcie techniczne zarówno w związku z awarią, jak i np. konfiguracją strony czy chęcią jej unowocześnienia. Zajmujemy się także aktualizacjami oraz monitorowaniem.

  bezpieczeństwo it obraz 2

  Ważną część naszej oferty stanowią także szeroki obszar usług IT. Pomożemy Ci w zbudowaniu. Oferujemy profesjonalną obsługę informatyczną, usługi programistyczne i wiele innych.  Wyprowadzimy Twój biznes na szczyty, co przełoży się na jej popularność.

  Oprócz tego możesz liczyć na fachowe doradztwo. Gdy Twoja firma będzie się rozwijać, podpowiemy, jakie dodatkowe narzędzia czy funkcje wdrożyć na stronie. Będziemy także reagować m.in. na uwagi samych użytkowników, pomagając Ci usprawnić działanie witryny i dopasowanie jej do stale zmieniających się standardów.

  Zobacz też

  Strony internetowe – FAQ

  Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty? Możesz w każdej chwili skontaktować się z nami, ale dla ułatwienia poniżej przygotowaliśmy odpowiedzi na kilka najczęściej zadawanych pytań.

  Określenie jednego, stałego czasu potrzebnego na budowę strony internetowej jest niemożliwe. Każde zlecenie jest bowiem inne, wymaga odmiennego nakładu pracy. Z tego powodu termin zawsze określamy indywidualnie w odpowiedzi na przesłane zapytanie. Dla przykładu standardowe sklepy internetowe powstają w średnio 4 do 6 tygodni.

  Zdecydowanie tak! Witryny budujemy na nowoczesnych systemach CMS, w których znajduje się rozbudowane, ale jednocześnie przejrzyste i proste w obsłudze zaplecze administracyjne. Dzięki temu możesz w prosty sposób zarówno modyfikować treści, jak i np. dodawać nowe funkcje oraz je konfigurować. Oczywiście masz też ogromne możliwości rozbudowy witryny w przyszłości.

  Jak najbardziej, gdyż doskonale znamy specyfikę współczesnego internetu. Obecnie strony przegląda się już nie tylko na komputerach, gdyż coraz większą dominację mają urządzenia mobilne. Z tego powodu tworzymy strony responsywne, bazując na technologii RWD. Wdrażamy algorytmy, które automatycznie skalują treść tak, aby była czytelna na każdym ekranie, niezależnie od jego wielkości.

  Tak, ponieważ świadczymy kompleksowe usługi związane z budową stron. Pomagamy w doborze hostingu, a do tego podpowiadamy, jaką domenę wybrać oraz możemy zająć się jej rejestracją.

  Jest to dla nas kwestia absolutnie priorytetowa! Wszystkie nasze witryny mają stosowne certyfikaty SSL. Nad ich budową pracuje zespół najlepszych programistów, który dba o to, aby strona spełniała nawet najbardziej rygorystyczne standardy związane z bezpieczeństwem danych.

  Tak i to aż na 12 miesięcy. Udzielamy takiej samej gwarancji na wszystkie strony, a więc zarówno pojedyncze, jak i np. rozbudowane portale, fora internetowe, intranety czy platformy e-commerce. W ramach pakietu gwarancyjnego w razie potrzeby przywrócimy witrynę lub przywrócimy jej funkcjonalność, jeśli dojdzie do awarii.