Programy antywirusowe ESET

ESET NOD32® ANTIVIRUS

Oprogramowanie antywirusowe ESET to od wielu lat jeden z liderów w tej branży. Dostarczająca je firma działa na rynku już przeszło od ćwierć wieku, a od roku 2003 regularnie zdobywa pierwsze miejscach w rankingach związanych z wykrywalnością zagrożeń internetowych

Wszystko to za sprawą unikalnych, złożonych zabezpieczeń wykorzystywanych przez programy, które znacząco wychodzą poza ramy od lat przyjętych standardów. Dobierz najlepszy program antywirusowy dla Twojej firmy.

Programy antywirusowe ESET obraz 1
Bezpieczeństwo i doświadczenie
Przejrzyste warunki
Indywidualne podejście
Najlepsi specjaliści

Antywirus ESET – innowacyjne i legendarne narzędzie

Oprogramowanie ESET tworzone jest zarówno z myślą o ochronie danych gromadzonych na komputerach, jak i systemów operacyjnych podłączonych do sieci internetowej. Firma ma swoją siedzibę w Bratysławie na terenie Słowacji i od samego początku stawia na tworzenie możliwie najwyższej jakości programów antywirusowych. Przedsiębiorstwo z powodzeniem może określać siebie mianem innowacyjnego. Mocno skupia się bowiem nie tylko na wykrywaniu doskonale znanych zagrożeń sieciowych. Nieustannie działa także w kierunku odnajdywania tych nowych, jeszcze niezidentyfikowanych, które mogą stanowić poważne zagrożenie dla milionów użytkowników internetu.

ESET dociera ze swoim oprogramowaniem aż do ponad 200 krajów z całego świata. Baza jego użytkowników liczy już ponad 110 milionów zarówno osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstwo. W samej tylko Polsce szacuje się, że aktywnych jest ponad 4 miliony kopii tych programów antywirusowych.

Programy antywirusowe ESET – oferta narzędzi

Baza programów ESET obejmuje szeroki wybór narzędzi, które dzięki temu łatwo dopasować do konkretnych potrzeb.
Osoby zainteresowane tym oprogramowaniem mogą wybierać spośród takich narzędzi, jak:

Antywirus dla dużego biznesu lub małej firmy czy do użytku domowego

Eset Smart Security Premium, Eset Internet Security, Eset NOD32 Antivirus

Enterprise Inspector (EDR)

Monitoruje firmową sieć, identyfikując nietypowe zagrożenia oraz wszelkiego rodzaju naruszenia zasad bezpieczeństwa.

Secure Authentication

Chroni w firmach dostęp zarówno do sieci, jak i danych gromadzonych na serwerach.

Endpoint Encryption (kiedyś Deslock

Narzędzie do szyfrowania danych przeznaczone głównie dla biznesu.

Dynamic Threat Defense

Przydatny dodatek zwiększający ochronę w Eset Mail Security oraz Endpoint,

Cloud

Dedykowana głównie firmom, bardzo zaawansowana technologicznie ochrona dla systemów do przechowywania danych w chmurze.

Kompleksowa ochrona komputerów uraz urządzeń mobilnych

Oferta antywirusów ESET nie kończy się na oprogramowaniu komputerowym. W związku z ogromną popularnością urządzeń mobilnych, w tym przede wszystkim smartfonów, firma ta dynamicznie rozwija programy dedykowane właśnie na ten sprzęt. Warto pamiętać o tym, że dziś w większości przypadków w telefonach regularnie korzysta się z internetu. Na zagrożenia z sieci narażone są przede wszystkim te z systemem Android, który od lat jest absolutnym liderem w branży.

Dla powyższych użytkowników ESET oferuje nowoczesny program Mobile Security. Gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa i jest dostępny zarówno w wersji płatnej, jak i bezpłatnej. Aplikacja ta jest wyposażona m.in. w takie narzędzia, jak:

W przypadku płatnej wersji programu można dodatkowo korzystać z modułu antyphishingowego. Zmniejsza on ryzyko padnięcia ofiarą ataku, którego celem jest wyłudzenie danych. Z kolei zdalne blokowanie to dodatkowa ochrona na wypadek kradzieży telefonu. Gdy do tego dojdzie, funkcję tę można włączyć w każdej chwili. Blokuje ona urządzenie i monitoruje aplikacje, które w razie potrzeby także mogą być ograniczane. Do tego wszystkiego dochodzą automatyczne aktualizacje bazy wirusów oraz możliwość ustalenia harmonogramu skanowania systemu.

Legendarna ochrona

Program chroni przed różnymi typami zagrożeń online i offline, zarówno tymi znanymi, jak i dotąd niezidentyfikowanymi.

Niezmieniona wydajność komputera

Program ESET działa niezauważalnie dla Ciebie i Twojego komputera, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z jego możliwości grając, pracując czy przeglądając Internet.

Dyskretna ochrona

Program blokuje wyskakujące okna i monity systemowe, gdy grasz, oglądasz film lub korzystasz z innej aplikacji w trybie pełnoekranowym.

Wyprodukowane w UE, rozwijane w Polsce

O wysoką skuteczność programów ESET dbają eksperci z centrali firmy ESET w Bratysławie oraz specjaliści z biura badawczo-rozwojowego ESET w Krakowie (jednego z trzynastu tego typu ośrodków na świecie).

Wielokrotnie nagradzana ochrona

Niezależne ośrodki badawcze sprawdzające skuteczność antywirusów plasują firmę ESET wśród najlepszych w branży. Produkty ESET zdobyły m.in. rekordową liczbę nagród VB100.

Najnowsze technologie

Sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe oraz oparty na chmurze system reputacji to tylko niektóre z najnowszych na rynku technologii wykrywania zagrożeń, które znajdziesz w oprogramowaniu ESET.

Polskie laboratorium antywirusowe ESET

Ponieważ oprogramowanie ESET dystrybuowane jest na całym świecie, firma lokuje swoje siedziby w wielu krajach. Jedna z nich znajduje się w Polsce, a konkretniej na terenie Krakowa, gdzie istnieje już od 2008 roku. Jest to placówka rozwojowo-badawcza, druga największa zaraz po głównej, a więc znajdującej się w Bratysławie.

Pracownicy tego laboratorium zajmują się przede wszystkim analizą różnych zagrożeń sieciowych. Co bardzo istotne, skupiają się oni nie tylko na tworzeniu nowych definicji do bazy oprogramowania antywirusowego. Wykrywają oni także nowe, potencjalne zagrożenia, odpowiednio je kategoryzują oraz szukają skutecznych rozwiązań na detekcję, oraz eliminację.

Oprócz tego w polskiej placówce rozwojowo-badawczej zatrudniony jest zespół profesjonalnych programistów. Osoby te nieustannie prowadzą pracę nad unowocześnianiem silnika, na którym oparte są flagowe programy ESET, czyli NOD32 oraz Smart Security.

Warto dodać, że firma ta od lat mocno wspiera branżę medyczną oraz oświatową. Dostarcza dedykowane m.in. dla szpitali oraz szkół oprogramowanie antywirusowe, które oferuje w wyjątkowo konkurencyjnych cenach. Wszystko to sprawia, że ESET zalicza się dziś do prestiżowego grona 100 najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw na terenie Europy.

Dobierz licencję ESET

Upewnij się, że wybierzesz produkt dopasowany do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Oprogramowanie antywirusowe ESET – czy jest dobre?

Ogromna popularność tego oprogramowania antywirusowego nie jest kwestią przypadku. Zaufały mu miliony ludzi z całego świata, w tym także ogromna ilość osób w naszym kraju, co wynika z tego, że zapewnia ono bardzo wysoki poziom ochrony. Już podstawowa wersja programu antywirusowego ESET, a więc NOD32 Antyvirus zabezpiecza użytkowników na szeroką skalę. Dostępna jest tutaj ochrona:

Do tego, co bardzo istotne, oprogramowanie antywirusowe ESET jest dostępne w polskiej wersji językowej. Narzędzie te firmy chwalone jest także za ponadprzeciętną funkcjonalność oraz świetne wsparcie ze strony producenta. Zawsze zajmuje czołowe pozycje w testach prowadzonych zarówno przez amatorów, jak i m.in. specjalistów z portali działających w branży ochrony antywirusowej. Oprócz tego użytkownicy doceniają ten program za świetną optymalizację – podczas działania w tylko minimalnym stopniu obciąża zasoby systemowe.

Przetestuj ESET - skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany oprogramowaniem ESET? Nie wiesz, jaki pakiet będzie dla Ciebie najlepszy? Skontaktuj się z nami, nasi specjaliści dopasują najlepszą licencję dla Twojej firmy.

Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalną obsługą informatyczną skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń: 32 7876140

  Rodzaje licencji dla programu antywirusowego ESET

  Jeśli jesteś zainteresowany zakupem narzędzi ESET, musisz skupić się nie tylko na ich doborze do konkretnych potrzeb. Pamiętaj także o wybraniu odpowiedniej licencji na ich użytkowanie. Do wyboru są wersje pudełkowe oraz elektroniczne.

  W pierwszym przypadku narzędzia są dostarczane na nośniku fizycznym, z którego później instaluje się je na komputerze. Jeśli się na nie zdecydujesz, musisz liczyć się z koniecznością oczekiwania po zakupie na dostawę. Druga opcja to klucz w wersji cyfrowej. Od razu po jego zakupie oprogramowanie można po prostu pobrać ze strony producenta, zainstalować i już można z niego korzystać.

  Pamiętaj także o tym, że możesz nabyć nową licencję lub kontynuować dotychczasową. Pierwsza opcja przeznaczona jest dla osób, które nigdy wcześniej nie korzystały z płatnego oprogramowania ESET. Druga dotyczy przedłużenia już posiadanej licencji na antywirusa od tej firmy. Co ważne, możesz skorzystać z tej opcji na długo przed czasem. Ważność klucza zawsze przedłużana jest od dnia wygaśnięcia poprzedniego, a nie od momentu zakupu.

  Zakup oprogramowania ESET – na co zwrócić uwagę?

  Kupując oprogramowanie ESET musisz zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Aby móc w pełni je wykorzystać powinieneś odpowiednio dobrać:

  Oczywiście ważnym kryterium wyboru jest także cena narzędzi antywirusowych. Najtańsze są ich podstawowe wersje, dedykowane przede wszystkim użytkownikom domowym oraz małym firmom. Niedrogie są także programy na urządzenia mobilne. Co ważne, nowi użytkownicy oprogramowania ESET często mogą liczyć na atrakcyjne upusty cenowe!