Wynajem serwerów i sprzętu komputerowego

Chcesz zoptymalizować koszty utrzymania sprzętu komputerowego w swojej firmie? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie – wynajem urządzeń na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych! Doradzamy w doborze najlepszych rozwiązań, a do tego świadczymy kompleksowe usługi serwisowe.

Wynajem serwerów i sprzętu komputerowego obraz 1
Wysoka jakość sprzętu
Przejrzyste warunki
Szeroki wybór asortymentu
Indywidualny dobór oferty

Wynajem sprzętu komputerowego

W dzisiejszych czasach wynajmowanie sprzętu komputerowego stanowi świetną alternatywę dla zakupu na własność, za gotówkę bądź w kredycie. Obniża to próg wejścia w kwestii dostępu do najnowocześniejszych technologii. Jednocześnie umożliwia zachowanie płynności finansowej – koszty wdrożenia nowych urządzeń są równomiernie rozkładane w czasie. W efekcie nie trzeba zamrażać pieniędzy, wykorzystując je np. na inne, równie ważne dla funkcjonowania przedsiębiorstwa inwestycje.

Wynajem serwerów i sprzętu komputerowego – oferta

W ramach swojej oferty zapewniamy wynajem całego potrzebnego w firmie sprzętu komputerowego, w tym nowoczesnych i bardzo wydajnych serwerów. Przejmujemy na siebie kwestie związane ze wdrożeniem urządzeń, ich konfiguracją oraz późniejszym serwisowaniem czy konserwacją. Zyskujesz także wsparcie najlepszych specjalistów, którzy pomogą Ci wybrać odpowiedni, dopasowany do potrzeb sprzęt. Co ważne, proponujemy wyłącznie urządzenia pochodzące od znanych i cenionych na rynku marek.
Wynajem Laptopów
Wynajem Komputerów
Wynajem serwerów
Wynajem akcesoriów

Jakie usługi są oferowane w ramach wynajmu sprzętu komputerowego?

Jeśli zdecydujesz się na wynajęcie sprzętu komputerowego, możesz liczyć na wiele bardzo przydatnych usług dodatkowych. W przypadku współpracy z nami wszystkim klientom gwarantujemy:

Profesjonalny i kompleksowy montaż urządzeń we wskazanym miejscu.
wsparcie w zakresie wyboru konkretnych rozwiązań pod kątem potrzeb przedsiębiorcy i charakteru działania jego firmy.
Zainstalowanie wszystkich komponentów oraz skonfigurowanie gotowego systemu informatycznego.
Pełną obsługę administracyjną, w tym w zakresie monitorowania serwerów.
Dostarczamy wszystkie potrzebne elementy dodatkowe, a więc m.in. przełączniki, routery, okablowanie czy zasilacze UPS.
Gwarantujemy naszym Partnerom stałą opiekę serwisową i przemyślane wsparcie powdrożeniowe.

Nie czekaj więc i już dziś skontaktuj się z nami

Wynajmij nowoczesny sprzęt komputerowy i zacznij rozwijać swoją firmę!

Wynajem serwerów – korzyści

Powoli mijają już czasy, w których to firmy przeznaczały ogromne pieniądze na utrzymywanie własnych serwerów. Było to kosztowne, ale i uciążliwe – trzeba nie tylko kupić sprzęt, ale także zbudować całą instalację oraz przygotować wydajny system wentylacji i chłodzenia. Rozwój nowoczesnych technologii umożliwił częściowe odejście od tego niezbyt wygodnego rozwiązania.

Wynajem serwerów stał się usługą powszechną, a to przełożyło się na znaczący spadek naliczanych za nią cen. Obecnie długoterminowe wypożyczanie sprzętu jest dużo bardziej opłacalne niż kupowanie go na własność.

Przedsiębiorca zyskuje

Dlaczego warto wynajmować sprzęt komputerowy?

Przede wszystkim współpracując w tym zakresie z nami, możesz mieć pewność, że otrzymasz urządzenia, których stan techniczny będzie zawsze na najwyższym poziomie. Obejmiemy je kompleksową opieką serwisową, zajmując się nie tylko usuwaniem ewentualnych awarii, ale także regularnym konserwowaniem.

Oprócz tego możemy dostarczyć Ci całe niezbędne oprogramowanie, systemy operacyjne oraz różne specjalistyczne narzędzia do obsługi poszczególnych procesów biznesowych. Programy wynajmujemy na bardzo atrakcyjnych warunkach, zapewniając wsparcie w ich konfiguracji.

Pamiętaj także, że u nas zyskujesz dostęp do niezwykle szerokiego wachlarza sprzętu komputerowego. Mamy przeróżne modele urządzeń, z których wszystkie pochodzą od najlepszych producentów. Zyskujesz pewność ich ponadprzeciętnej niezawodności oraz dużej wydajności działania.

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Od kilkunastu lat zaopatrujemy w sprzęt IT różne obszary biznesu, jednostki edukacyjne, urzędy, instytucje, sektor finansowy i wiele innych.

Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalną obsługą informatyczną skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń: 32 7876140

    Długoterminowy wynajem sprzętu komputerowego? Tak, to możliwe!

    Myślisz sobie teraz, że wypożyczenie sprzętu komputerowego to usługa, z której możesz korzystać ledwie kilka miesięcy? Nic bardziej mylnego! Oferujemy wynajem długoterminowy i to właśnie w takiej formie jest on zdecydowanie najbardziej opłacalny. Koszty utrzymania serwerów, podłączonych do nich urządzeń oraz całego oprogramowania, rozkładane są nawet na lata. W efekcie każdego miesiąca płacisz niski i, co bardzo ważne, stały abonament.

    Rozwiązanie to znacząco ułatwia kontrolowanie finansów przedsiębiorstwa i planowanie przyszłych wydatków. Płacąc zawsze te same pieniądze, masz pewność korzystania z najnowocześniejszego sprzętu komputerowego. Zyskujesz też bezpieczeństwo, gdyż w razie awarii czy konieczności rozbudowy systemu IT, zespół specjalistów szybko zapewni odpowiednie wsparcie.

    Nie czekaj więc i już dziś skontaktuj się z nami, aby zapoznać się ze szczegółami usługi wynajmu sprzętu komputerowego. Jej zakres zawsze dopasowujemy do potrzeb klientów i indywidualnie przygotowujemy cennik.