Monitoring CCTV Dahua

Dahua Technology to producent systemów CCTV o ugruntowanej marce i wysokiej jakości oraz niezawodności.

Produkty firmy DAHUA

Kamery IP

Dostępnych jest wiele produktów spełniających różne wymagania. Seria Ultra jest przeznaczona dla profesjonalistów, którzy wymagają najnowszych innowacji i najlepszej jakości. Seria Eco-Savvy jest przeznaczona dla profesjonalistów, którzy szukają równowagi między kosztami a wydajnością, natomiast seria Lite jest przeznaczona dla klientów, którym zależy na jakości, ale mają ograniczony budżet.

Kamery IP są szeroko stosowane w różnych aplikacjach i branżach. Kamery z rozpoznawania twarzy mogą być używane w wejściach i wyjściach, inteligentnych sklepach, miejscach publicznych i innych scenariuszach w celu poprawy wydajności operacyjnej. ePoE z rozszerzonym zasięgiem ma szerokie zastosowanie na stadionach, parkingach itp., aby zaoszczędzić na kosztach okablowania.

Zapytaj o ofertę na rozwój infrastruktury IT

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu rozwoju infrastruktury IT. 

Zajmiemy się szeroko pojętą wirtualizacją przedsiębiorstwa i zadbamy o to, aby wykorzystywane w nim narzędzia informatyczne przyczyniały się do usprawnienia wszystkich podstawowych procesów biznesowych.

Dostarczamy jednak nie tylko nowoczesne technologie, ale także szeroką wiedzę z zakresu jej obsługi i efektywnego wykorzystywania. 

Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci w rozwoju Twojej firmy – zapraszamy do kontaktu. Usprawnianie infrastruktury informatycznej w przedsiębiorstwach to dla nas nie tylko praca, a przede wszystkim wielka przyjemność.

Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalną obsługą informatyczną skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń: 32 7876140