Praca w naszej firmie

To szansa na pasjonujący rozwój dla Ciebie i dla nas

Oferty pracy

Serwisant - instalator

Opis stanowiska

  • montaż wewnętrznych instalacji sieci komputerowych oraz monitoringu
  • serwis sprzętu komputerowego
  • konfiguracja urządzeń komputerowych i sieciowych
  • obsługa i realizacja zadań w systemie zgłoszeniowym

Wymagania:

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi i dokonywania napraw technicznych
  • aktywne prawo jazdy kategorii B
  • dobra znajomość sprzętu komputerowego w zakresie napraw, konfiguracji, instalacji i diagnozowania usterek

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • pracę w trybie jedno zmianowym w promieniu 50 km od biura

Specjalista ds. IT

  • nadzór nad właściwym działaniem systemów i oprogramowania w firmach zewnętrznych
  • bieżącą obsługę od strony technicznej i informatycznej klienta zewnętrznego
  • wsparcie użytkowników w przypadku awarii sprzętu komputerowego lub oprogramowania
  • serwis, naprawę sprzętu i infrastruktury IT
  • przygotowywanie nowych stanowisk pracy / konfigurowanie stacji roboczych i oprogramowania
  • przyjmowanie zgłoszeń (e-mail lub telefonicznie)
  • dokumentowanie zgłoszeń

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień sieciowych WAN/LAN oraz TCP/IP
  • znajomość produktów serwerowych Microsoft
  • umiejętność komunikacji interpersonalnej, w szczególności prowadzenia rozmów telefonicznych
  • zaangażowanie i nastawienie na rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników
  • dobra znajomość systemu Windows z punktu widzenia użytkownika
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na nasz adres e-mail. W CV prosimy o załączenie następującej klauzuli: