Bezpieczeństwo danych NAKIVO

Nakivo Backup&Replication pozwala skutecznie zabezpieczyć krytyczne systemy wirtualne w środowiskach VMware, Hyper-V a także chmurze Amazon EC2.

Nakivo Backup & Replication zabezpiecz swoje dane

Nakivo to firma z USA, założona w 2012 roku. Jest najszybciej rozwijającym się twórcą oprogramowania do ochrony danych w VMware, Hyper-V oraz AWS EC2. Nakivo może pochwalić się 100% wzrostem zarówno obrotów, jak i klientów w skali rok do roku. Obecnie firma zabezpiecza dane ponad 10 000 klientów za pośrednictwem ponad 1 600 Partnerów w 117 krajach.

Proste, przejrzyste licencjonowanie oraz przystępna cena – NAKIVO Backup & Replication to oprogramowanie do backupu maszyn wirtualnych o najlepszym na polskim rynku stosunku ceny do jakości.

Nakivo Backup&Replication pozwala skutecznie zabezpieczyć krytyczne systemy wirtualne w środowiskach VMware, Hyper-V a także chmurze Amazon EC2. Dzięki łatwemu i szybkiemu wdrożeniu pozwala w kilka minut rozpocząć wykonywanie backupu obrazów maszyn wirtualnych, a tym samym pozwala na szybkie przywrócenie systemu do działania w przypadku awarii.

Zapytaj o ofertę na rozwój infrastruktury IT

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu rozwoju infrastruktury IT. 

Zajmiemy się szeroko pojętą wirtualizacją przedsiębiorstwa i zadbamy o to, aby wykorzystywane w nim narzędzia informatyczne przyczyniały się do usprawnienia wszystkich podstawowych procesów biznesowych.

Dostarczamy jednak nie tylko nowoczesne technologie, ale także szeroką wiedzę z zakresu jej obsługi i efektywnego wykorzystywania. 

Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci w rozwoju Twojej firmy – zapraszamy do kontaktu. Usprawnianie infrastruktury informatycznej w przedsiębiorstwach to dla nas nie tylko praca, a przede wszystkim wielka przyjemność.

Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalną obsługą informatyczną skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń: 32 7876140