Kasowanie danych i odzyskiwanie

Chcesz oddać do utylizacji dyski twarde, na których znajdują się bardzo ważne dane? Są tam poufne informacje firmowe, kontakty do klientów, raporty finansowe i inne rzeczy, które nie powinny trafić w ręce osób niepowołanych? Przed wyrzuceniem nośnika pamięci powinieneś oddać go w ręce specjalistów, którzy zajmą się permanentnym skasowaniem z niego plików!

Nasza firma zajmuje się odzyskiwaniem danych z nośników oraz ich usuwaniem. Wiemy doskonale, jak usunąć pliki, aby były nie do odzyskania!

Bezpieczeństwo i doświadczenie
Przejrzyste warunki
Indywidualne podejście
Najlepsi specjaliści

Metody usuwania danych

Czy wiesz, że z teoretycznie uszkodzonego urządzenia można nierzadko odzyskać nawet większość danych? Dla wprawnego informatyka, który ma dostęp do odpowiedniego sprzętu i oprogramowania, jest to zadanie proste. Pamiętaj także, że samo usunięcie plików z dysku twardego za pośrednictwem systemu operacyjnego nie powodu, że fizycznie znikają one z takiego nośnika. Jeśli więc chcesz skasować je trwale, zgłoś się do nas!

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych, dlatego mamy również wiedzę oraz narzędzia niezbędne do tego, aby skutecznie je usuwać. Stosujemy sprawdzone metody, gwarantując klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa – permanentnie usuniemy wszystkie informacje znajdujące się na dysku twardym, niezależnie od jego rodzaju i pojemności.

Kasowanie sprzętowe - skuteczne kasowanie danych

Jeśli chcesz wyczyścić dysk twardy przeznaczony do utylizacji, a więc nie planujesz go dalej używać, wykonamy na nim sprzętowe kasowanie danych.

W tym celu wykorzystujemy profesjonalne narzędzie. Wytwarza bardzo silne pole magnetyczne, które oddziałując bezpośrednio na nośnik pamięci, całkowicie usuwa z niego wszystkie informacje.

Dane są kasowane trwale, a więc w sposób bezpowrotny. Co bardzo istotne, proces ten powoduje także rozmagnesowanie dysku twardego, a więc po jego wykonaniu nie da się go użyć ponownie. Ta metoda polega na bezpowrotnym usunięciu danych z nośnika.

Kasowanie programowe - nadpisywanie danych

Proponujemy także usługę trwałego usuwania danych z tych dysków twardych, które są sprawne i mają być dalej użytkowane.

Wykorzystujemy do tego oprogramowanie nadpisujące informacje znajdujące się w danym momencie na dysku magnetycznym. Proces ten powtarzany jest wielokrotnie i przebiega ściśle pod kontrolą specjalnie w tym celu opracowanego algorytmu.

Dzięki niemu dane są kasowane bezpowrotnie, ale bez szkody dla samego dysku twardego – po jego sformatowaniu będzie gotowy do użycia. Metoda ta pozwala usunąć dane bez uszkodzenia nośnika.

Utylizacja danych z nośników

W ramach świadczonych usług zajmujemy się nie tylko trwałym kasowaniem danych, ale także utylizacją nośników.

Stosując odpowiednie procedury oraz profesjonalne narzędzia mechanicznie niszczymy dyski twarde w taki sposób, aby zlikwidować jakąkolwiek możliwość jego ponownego wykorzystania.

Zutylizowane w ten sposób urządzenie można bezpiecznie oddać do punktu zajmującego się odbiorem elektrośmieci. Jest to metoda, która prowadzi do całkowitego zniszczenia nośników.

Skuteczne usuwanie danych z dysku

Nie tylko trwale usuwamy dane z wszystkich rodzajów dysków twardych, ale także skrupulatnie analizujemy efekty swojej pracy. Po każdy kasowaniu badamy nośniki specjalnymi narzędziami, które pozwalają nam się upewnić, że informacje zostały skasowane bezpowrotnie. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz czuć się bezpiecznie – ważne dla Ciebie dane na pewno nie trafią w niepowołane ręce po utylizacji dysku twardego.

Profesjonalne odzyskiwanie danych

Kasowanie danych to nasza specjalność, ale nasza firma zajmuje się również odzyskiwaniem danych z dysku oraz innych nośników. Odzyskamy dane w wyniku uszkodzeń software’owych lub hardware’owych.

Odzyskiwanie danych to złożony proces i nieco bardziej skomplikowany niż usunięcie danych, ale w większości przypadków, udaje nam się odzyskać dane dla naszych klientów. Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy za pomocą wysokiej jakości narzędzi i nowoczesnego oprogramowania przywracają dostęp do utraconych danych. Sprawdź nasze możliwości.

Skontaktuj się i bezpłatnie zamów wycenę kasowania lub odzyskiwania danych

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat trwałego usuwania danych z dysku oraz innych nośników, skontaktuj się z nami. Warto powierzyć usunięcie danych zaufanej firmie, która zajmuje się tym od wielu lat. Wiemy, w jaki sposób przeprowadzać odzyskiwanie danych, tym samym, wiemy doskonale, jak usunąć dane, aby te były niemożliwe do odzyskania. 

Do usunięcia danych wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt oraz zdobyte przez nasz zespół doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu, przedstawimy ofertę, a następnie przygotujemy wycenę realizacji danego zlecenia – jest bezpłatna i niezobowiązująca!

 

Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalną obsługą informatyczną skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń: 32 7876140

    Zobacz też