Obsługa informatyczna Ruda Śląska

Prowadzisz działalność na terenie Rudy Śląskiej lub okolic i szukasz specjalistów, którzy zajmą się kompleksową obsługą informatyczną w Twojej firmie?

Zatrudnianie informatyków jest kosztowne zarówno z powodu konieczności utrzymania miejsc pracy tych specjalistów, jak i organizowania procesów rekrutacyjnych. Możesz jednak tego uniknąć – wystarczy, że postawisz na profesjonalne usługi informatyczne.

Bezpieczeństwo i doświadczenie
Przejrzyste warunki
Indywidualne podejście
Najlepsi specjaliści

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

Nasza obsługa informatyczna firm dotyczy zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstwa, zajmując się m.in. administrowaniem serwerami (w tym chmurami danych), komputerami, systemami i wszystkim, co związane z sieciami informatycznymi. Dzięki nam zyskasz idealne warunki do rozwoju swojej firmy. Nowoczesna, wydajna i dobrze zabezpieczona infrastruktura IT pozwoli Ci usprawnić pracę i przyczyni się do optymalizacji kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Co bardzo istotne, dbamy także o bezpieczeństwo informatyczne, zapewniamy wsparcie serwisowe, a do tego pomoc w wyborze odpowiednich urządzeń. Postaw na outsourcing IT, oszczędzaj pieniądze i dynamicznie rozwijaj swój biznes!

Obsługa informatyczna Ruda Śląska – nasza oferta

Ruda Śląska to miasto, w którym prowadzisz biznes i potrzebujesz profesjonalnych usług IT?
Jako specjaliści z branży IT oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie obsługi informatycznej firm. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do potrzeb przedsiębiorców z Rudy Śląskiej i okolic. Udostępniamy nowoczesne technologie, zarządzamy systemami i wdrażamy różnego rodzaju narzędzia związane z bezpieczeństwem.

Rozwój infrastruktury IT

Doradzamy w doborze odpowiednich rozwiązań technologicznych, aby rozbudować systemy informatyczne lub wdrożyć nowe.

Zarządzanie systemami informatycznymi

Realizujemy tego typu usługi informatyczne zarówno na zlecenie małych firm, jak i dużych, zawsze elastycznie dopasowując się do potrzeb.

Obsługa chmury danych Azure oraz Microsoft 365

Mamy doświadczenie w zarządzaniu każdym rodzajem chmury danych, mogąc skonfigurować ją zgodnie z oczekiwaniami przedsiębiorcy.

Pomoc techniczna 24/7 i serwis

Gwarantujemy ekspresową reakcję na każde zgłoszenie serwisowe niezależnie od dnia oraz godziny, szybko zajmujemy się awariami i dążymy do tego, aby przywrócić pełną sprawność systemu IT.

Zarządzanie danymi

Jeśli zdecydowałeś się na wirtualizację serwerów lub masz to w planach, możesz liczyć na nasze wsparcie w tym zakresie.

Strony www

Tworzymy profesjonalne strony internetowe, zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa oraz bieżącymi wytycznymi.

Administracja serwerami

Jesteśmy w stanie objąć opieką IT każdy serwer, zarówno działający na systemie Windows, jak i Linux. W ramach wsparcia klientów zajmujemy się zadaniami konfiguracyjnymi, zabezpieczaniem oraz zapewniamy wsparcie serwisowe,

Usługi IT Ruda Śląska - dopasujemy usługi informatyczne do Twoich potrzeb!

Nasza firma nie działa według sztywno ustalonych reguł. Jesteśmy elastyczni, dopasowując zakres usług informatycznych do potrzeb każdego klienta. Obsługując przedsiębiorstwa z Rudy Śląskiej oraz okolic, zapewniamy kompleksowe wsparcie informatyczne w niezbędnym dla danego przypadku, a więc płacisz tylko za te działania, które faktycznie są Ci potrzebne. Pamiętaj, że w ramach obsługi IT zajmujemy się nie tylko zarządzaniem już istniejącą infrastrukturą. Realizujemy także zlecenia projektowe, doradzamy w wyborze odpowiednich urządzeń i zajmujemy się wdrażaniem technologii.

Obsługa informatyczna w pakiecie Premium

Masz dużą firmę lub po prostu oczekujesz wsparcia informatycznego w bardzo szerokim zakresie? W takim razie już dziś zdecyduj się na nasze usługi z pakietu premium. Oprócz standardowej opieki informatycznej zajmujemy się także monitorowaniem systemów IT. 

Tym samym możemy ustalić ich mocne oraz słabe strony, proponując rozwiązania, które usprawniają działanie całej infrastruktury. Dzięki monitorowaniu zmniejsza się także ryzyko wystąpienia poważnych usterek, gdyż wiele potencjalnych awarii przewidzieć jeszcze zanim do nich dojdzie.

audyty it obraz 2

Kompleksowo zaopiekujemy się serwerami w Twojej firmie

Sercem każdej infrastruktury informatycznej jest serwer i w ramach obsługi IT kompleksowo obejmiemy go swoją opieką. Administrujemy systemami Linux oraz Windows, zajmując się ich konfiguracją, zabezpieczaniem oraz ewentualnymi naprawami, zapewniając całodobową opiekę serwisową. Przeprowadzamy także audyty IT, które pozwalają nam ustalić efektywność działania serwerów, w tym ich dopasowania do procesów biznesowych realizowanych w przedsiębiorstwie.

Wdrażamy nowoczesne rozwiązania dla chmury Azure i Microsoft 365

Wirtualizacja serwerów to najlepszy sposób na zoptymalizowanie kosztów prowadzenia biznesu i to przy zwiększeniu wydajności jego działania! Możesz korzystać ze skalowalnych zasobów serwerowych, a do tego mieć dostęp do całego potrzebnego oprogramowania bez konieczności jego instalowania na fizycznych komputerach. Nasza firma doradzi Ci w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań technologicznych, a następnie zajmie się ich wdrażaniem. 

Korzystanie z obsługi informatycznej to oszczędność pieniędzy!

Jeśli prowadzisz firmę i zatrudniasz duży zespół informatyków, na pewno wiesz, z jakimi kosztami się to wiąże. Decydując się na outsourcing IT możesz w bardzo dużej mierze je zredukować. Otrzymasz wsparcie najlepszych specjalistów z branży informatycznej bez konieczności wypłacania im pensji i utrzymywania stanowisk pracy. Wszystko w ramach niskiej i przede wszystkim równej opłaty przez cały okres obowiązywania umowy. Będziesz mógł korzystać z ich pomocy zdalnie oraz stacjonarnie.

Przykłady usług realizowanych przez naszą firmę Vermont

Obsługa zgłoszeń serwisowych

W razie awarii systemu informatycznego lub konieczności jego skonfigurowania możesz liczyć na nasze wsparcie. Sprawnie reagujemy na każde zgłoszenie serwisowe, gwarantując szybkie i przede wszystkim profesjonalne rozwiązanie zaistniałego problemu.

Ochrona systemów informatycznych

Ważnych elementem naszych usług jest zabezpieczanie systemów informatycznych.

Wdrażamy rozwiązania, których celem jest ochrona zarówno danych gromadzonych na serwerach, jak i całego sprzętu komputerowego i oprogramowania użytkowanego w firmie.

Budowa infrastruktury informatycznej od podstaw

Twoja firma się rozwija i potrzebujesz nowej infrastruktury informatycznej? W ramach swoich usług zajmiemy się zaprojektowaniem sieci, zapewnimy wsparcie w doborze odpowiednich urządzeń, a następnie wdrożymy je i skonfigurujemy.

Budujemy sieci bezprzewodowe oraz LAN, zawsze dopasowując je do potrzeb przedsiębiorcy.

Aktualizowanie systemów informatycznych

Bardzo istotnym elementem naszych usług jest opieka nad aktualizacjami dla systemów informatycznych. To wdrażanie kluczowych poprawek, które z jednej strony usprawniają działanie urządzeń czy programów, ale jednocześnie czynią je mniej podatnymi na cyberataki. Stale monitorujemy wydawanie aktualizacji, testujemy je gdy się pojawią, a następnie wdrażamy.

Opieka nad serwerami

Zapewniamy kompleksową opiekę dla serwerów, zarówno tych fizycznych, jak i wirtualnych w chmurze danych. Ulepszamy je, odpowiednio zabezpieczamy oraz oczywiście monitorujemy działanie.

Serwis sprzętu IT

Możemy naprawić każdą rzecz, w tym serwery, czy okablowanie sieciowe. Co bardzo istotne, analizujemy każdą zaistniałą usterkę. Ustalamy przyczyny jej wystąpienia i wdrażamy rozwiązania, które w znacznym stopniu zmniejszą ryzyko jej ponownego wystąpienia.

Obsługa informatyczna w ramach outsourcingu – dlaczego warto?

Prowadzisz firmę w Rudzie Śląskiej, koszty utrzymania informatyków Cię przerastają, ale wciąż zastanawiasz się, czy warto postawić na outsourcing IT? Oczywiście zaoszczędzisz dzięki temu pieniądze, uwalniając się od konieczności finansowania stanowisk dla specjalistów z zakresu informatyki. Korzyści z tej usługi jest jednak więcej, a najważniejsze z nich to:

Obsługa informatyczna firm Ruda Śląska - oferta

Jeśli prowadzisz firmę w Rudzie Śląskiej lub okolicach, już dziś skorzystaj z naszych usług obsługi informatycznej. W ramach outsourcingu IT elastycznie dopasujemy się do Twoich potrzeb niezależnie od tego, jak duże posiadasz przedsiębiorstwo. Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie profesjonalnie realizować wszystkie przekazane w nasze ręce prace. Sprawnie reagujemy na zgłoszenia serwisowe, proponujemy najlepsze technologie informatyczne, monitorujemy i zabezpieczamy sieci oraz zapewnia doradztwo w zakupie sprzętu komputerowego.

Decydując się na outsourcing IT realizowany przez Vermont zyskasz ogromne możliwości w zakresie rozwoju swojego przedsiębiorstwa. Będziesz mieć do dyspozycji najlepsze narzędzia do pracy, wydajne i profesjonalnie skonfigurowane, a do tego odpowiednio zabezpieczone. Usługi dopasujemy oczywiście do Twoich potrzeb, ale polecamy również zapoznanie się z naszymi pakietami związanymi z obsługą IT. Podczas kontaktu omówimy wszystkie szczegóły współpracy, dlatego już teraz gorąco do niego zachęcamy.

Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalną obsługą informatyczną skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń: 32 7876140 

    Tagi strony: Obsługa informatyczne Ruda Śląska, usługi IT Ruda Śląska, outsourcing IT Ruda Śląska