Obsługa informatyczna Bytom

Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu obsługi informatycznej oraz wsparcia IT. Ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorstw z Bytomia oraz okolic, niezależnie od wielkości firmy i branży, w której działają.

W ramach obsługi informatycznej zajmiemy się wszystkimi kwestiami związanymi z utrzymaniem systemów komputerowych i serwerów, wdrożymy rozwiązania usprawniające Twój biznes w razie potrzeby oraz zabezpieczymy całą infrastrukturę. Dobieramy wyłącznie technologie optymalne dla danego przedsiębiorstwa, dostosowane do jego potrzeb, wydajne, a przy tym niezawodne.

Skorzystaj z naszej oferty już dziś i przekonaj się, ile dzięki niej zyskasz.

Bezpieczeństwo i doświadczenie
Przejrzyste warunki
Indywidualne podejście
Najlepsi specjaliści

Obsługa informatyczna w Bytomiu – nasza oferta

Zostawiając obsługę informatyczną w rękach fachowców, zoptymalizujesz koszty prowadzenia biznesu i usprawnisz działanie firmy, podnosząc jakość produktów lub usług.

Kompleksowe usługi IT

Oferujemy kompleksowe usługi informatyczne. Nasza oferta opieki IT dla przedsiębiorstw z Bytomia i okolic jest kompleksowa. Przygotowaliśmy szeroki pakiet usług, z których każdą można indywidualnie dostosować do potrzeb.

Administrowanie serwerami

Mamy specjalistów z ogromną wiedzą w zakresie obsługi serwerów Windows oraz Linux. Zoptymalizujemy je w taki sposób, aby działały z pełną wydajnością, a do tego zajmiemy się ich zabezpieczaniem.

Microsoft Azure i Windows 365

Dzięki naszemu wsparciu w tym zakresie zyskasz bardzo wydajne narzędzie chmurowe. Usprawnisz obsługę klienta oraz zarządzanie firmą, uzyskując tym samym mnóstwo korzyści.

Helpdesk 24/7

Opieka informatyczna 24/7. Niezależnie od tego, co będzie powodem niesprawności systemu informatycznego, gwarantujemy ekspresową reakcję na każdą awarię. Nasz helpdesk IT jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Pomoc informatyczna

Obejmujemy szeroko pojętą opieką informatyczną każdą firmę, zapewniając pomoc w zakresie wdrażania systemów IT, ich utrzymania oraz rozwoju w przyszłości. Szczegółowych informacji udzielamy podczas kontaktu.

Administrowanie danymi

Decydujesz się na wirtualizację serwerów? W ramach pakietu opieki IT zajmiemy się administrowaniem rozwiązaniami chmurowymi, w tym ich wdrożeniem zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Outsourcing IT

Z naszych usług możesz korzystać w pełni zdalnie. Oferujemy outsourcingową obsługę IT – możesz korzystać ze wsparcia naszych doświadczonych informatyków zawsze, gdy tego potrzebujesz.

Strony www

Nasza firma od lat, zajmuje się również tworzeniem stron internetowych na najwyższym poziomie. Zajmujemy się również ich administrowaniem, w tym i przeprowadzaniem niezbędnych aktualizacji.

Usługi IT Bytom - dopasujemy usługi informatyczne do Twoich potrzeb!

Zadbamy o to, aby Twoja infrastruktura IT była wydajna, dobrze skonfigurowana, intuicyjna w obsłudze, a do tego profesjonalnie zabezpieczona. Dzięki temu usprawnisz działanie swojej firmy, podniesiesz jakość produktów lub usług i zoptymalizujesz koszty prowadzenia biznesu. Pamiętaj, że wydatki związane z outsourcingiem możesz odliczać od przychodu!

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując dopasowany do potrzeb zakres obsługi IT. Jeśli jesteś zainteresowany usługą, skontaktuj się z nami – przedstawimy jej szczegóły, odpowiemy na pytania i przygotujemy cennik.

Usługi IT w pakiecie Premium

Potrzebujesz szerszego wsparcia informatycznego na terenie Bytomia? Zdecyduj się na obsługę IT w pakiecie premium

Pomagamy przedsiębiorcom z Bytomia i okolic również w zakresie konfiguracji sprzętu IT. Doradzamy wybór odpowiednich technologii i delegujemy specjalistów, którzy zajmują się jego wdrożeniem. 

Jeśli chcesz, aby Twoja firma sprawnie funkcjonowała informatycznie, koniecznie skorzystaj z tej oferty – zapraszamy do kontaktu!

audyty it obraz 2

Jesteśmy ekspertami w zakresie administrowania serwerami

Nasz specjalnością jest administrowanie serwerami, zarówno tymi opartymi na oprogramowaniu Windows, jak i Linux, ale także wieloma innymi. W każdym przypadku gwarantujemy kompleksowe podejście i profesjonalną obsługę. Wdrażamy odpowiednie rozwiązania, aktualizujemy je oraz zabezpieczamy, a do tego w razie potrzeby rozbudowujemy. 

Technologie chmury danych Azure oraz Microsoft 365

Posiadamy doświadczenie w zakresie obsługi rozwiązań chmurowych – Azure oraz Microsoft 365. Jeśli prowadzisz firmę w Bytomiu lub okolicach i chcesz, aby mogła dynamicznie się rozwijać, wdrożenie tej technologii zostaw w rękach naszych specjalistów. W ramach obsługi IT dobierzemy dopasowane do Twoich potrzeb narzędzia i zajmiemy się ich konfiguracją.

Profesjonalna obsługa informatyczna firm Bytom i okolice

Utrzymanie nawet bardzo rozbudowanej infrastruktury informatycznej wcale nie musi wiązać się z koniecznością kosztownego organizowania dodatkowych miejsc pracy i rekrutowania informatyków. Wsparcie specjalistów uzyskasz w ramach naszej usługi outsourcingu obsługi IT. Zapewniamy kompleksową opiekę informatyczną, dzięki której usprawnisz funkcjonowanie swojego biznesu oraz zoptymalizujesz związane z nim koszty. Przekonaj się już dziś, ile korzyści przynosi takie wsparcie – zapraszamy do kontaktu!

Przykłady usług realizowanych przez naszą firmę Vermont

Outsourcing IT oferuje szeroki zakres usług z dziedziny informatycznej. Sprawdź, przykładowe usługi informatyczne realizowane przez naszą firmę.

Wsparcie techniczne

Zapewniamy wsparcie techniczne 24/7. Ekspresowo reagujemy na wszystkie zgłoszenia serwisowe, starając się w możliwie najkrótszym czasie rozwiązać problem. Wszystko to w ramach przejrzystego rozliczenia godzinowego.

Obsługa sprzętu IT

Serwisujemy hardware, jak i zajmujemy się stroną programową, w tym aktualizacją oprogramowania czy instalacją systemów.

Bezpieczeństwo IT

Zajmujemy się zabezpieczaniem systemów informatycznych. Zlecenia te poprzedza kompleksowy audyt IT, podczas którego ustalamy mocne oraz słabe strony infrastruktury, proponując rozwiązania usuwające te drugie. Wdrażamy wyłącznie najlepsze narzędzia gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa danych i systemów.

Obsługa sieci komputerowych

Jedną z ważniejszych prac wykonywanych w ramach obsługi IT jest administracja sieciami komputerowymi. Możemy zbudować je od podstaw, rozbudować już istniejące i zająć się ich zabezpieczaniem. Do tego monitorujemy infrastrukturę, korzystając z profesjonalnych narzędzi.

Utrzymanie serwerów i narzędzi w chmurze

Jesteśmy specjalistami w zakresie utrzymania serwerów, w tym wirtualnych, oraz narzędzi związanych z chmurą danych. Dbamy o to, aby infrastruktura działa w pełni poprawnie, była wydajna i oczywiście odpowiednio zabezpieczona.

Aktualizacje oprogramowania

Usługą, którą wykonujemy regularnie u wszystkich naszych klientów, jest aktualizacja systemów IT. Weryfikujemy dostępność nowych wersji oprogramowania i w razie potrzeby zajmujemy się ich wdrażaniem. Na koniec konfigurujemy programy i upewniamy się, że po zaktualizowaniu działają poprawnie.

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej obsługi informatycznej?

Outsourcing IT oznacza, że z obsługi informatycznej korzystasz w ramach miesięcznej opłaty abonamentowej. Najważniejsze, związane z nią korzyści to:

Więcej informacji na temat zakresu oferowanej przez nas obsługi IT oraz płynących z niej korzyści dowiesz się podczas kontaktu z oddziałem firmy w Bytomiu, do którego już teraz zachęcamy. Jeśli Bytom to Twoje miasto i prowadzisz lokalny biznes, skontaktuj się z nami i porozmawiaj o możliwości skorzystania z naszej obsługi informatycznej.

Doświadczona firma informatyczna z oddziałem w Bytomiu

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, postawisz na wsparcie firmy, która od wielu lat zajmuje się obsługą informatyczną w ramach outsourcingu. Mamy ogromne doświadczenie, ale przede wszystkim nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści z branży, którzy zawsze są do dyspozycji współpracujących z nami przedsiębiorców. Mając oddział w Bytomiu, zapewniamy obsługę IT wszystkim przedsiębiorstwom z regionu, zarówno małym oraz średnim, jak i bardzo dużym.

Zawsze profesjonalnie podchodzimy do pracy i gwarantujemy kompleksową opiekę IT. Do tego jesteśmy terminowi i zapewniamy przejrzyste warunki współpracy. Zrealizowaliśmy już setki tego typu projektów, ciesząc się renomą na rynku i mogąc pochwalić się imponującą bazą stałych klientów.

Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalną obsługą informatyczną skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń: 32 7876140 

    Tagi strony: Obsługa informatyczne Bytom, usługi IT Bytom, outsourcing IT Bytom