Rozwój infrastruktury IT

Nieustanny rozwój infrastruktury IT to podstawa efektywnego funkcjonowania współczesnego przedsiębiorstwa. My wiemy, jak ważna jest niezawodna infrastruktura IT i z przyjemnością pomożemy Ci w jej utrzymaniu.

Szybko przekonasz się, że współpraca z nami i rozwój kluczowych elementów infrastruktury IT przełoży się na większe zyski z prowadzenia biznesu. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze IT Twoja firma zacznie pracować wydajniej, podniesie się jakość jej usług lub produktów, a to przełoży się m.in. na większe zainteresowanie ofertą. Zadbamy o to, aby stworzyć wygodny, niezawodny i jednocześnie tani w utrzymaniu system informatyczny. Możemy także zająć się jego rozbudową oraz profesjonalną opieką w przyszłości. Długofalowa współpraca z naszymi specjalistami IT przyniesie Twojemu przedsiębiorstwu wiele korzyści.

rozwój infrastruktury it o
Bezpieczeństwo i doświadczenie
Przejrzyste warunki
Indywidualne podejście
Najlepsi specjaliści

Infrastruktura IT – co to jest?

Pod pojęciem infrastruktury IT kryje się kompletny system informatyczny wykorzystywany w firmie. Oznacza to, że tworzy ją sprzęt w tym sieci, okablowanie oraz oczywiście oprogramowanie.

Wszystkie te elementy muszą odpowiednio współgrać ze sobą. Tylko wtedy infrastruktura IT spełnia swoje zadanie, a więc jest wydajna, bezpieczna, niezawodna oraz prosta w obsłudze. Odpowiada ona m.in. za zarządzanie bazami danych, narzędziami do kompletacji zamówień czy kontaktu z klientami, programami związanymi z kadrami, fakturowaniem i wiele więcej.

rozwój infrastruktury it obraz 1

Rozwój infrastruktury IT - przebieg współpracy

Na rozwój infrastruktury IT składa się kilka kluczowych procesów. Sprawdź, jak pracujemy krok po kroku, kiedy posiadasz już infrastrukturę IT.

1. Przegląd obecnej infrastruktury IT

2. Analiza i przygotowanie rekomendacji

3. Ustalenie harmonogramu prac

4. Wdrożenie i zaimplamentowanie narzędzi

5. Opieka oraz stały monitoring infrastruktury IT

Najważniejsze elementy infrastruktury IT

Zapytaj o ofertę na rozwój infrastruktury IT

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu rozwoju infrastruktury IT. 

Zajmiemy się szeroko pojętą wirtualizacją przedsiębiorstwa i zadbamy o to, aby wykorzystywane w nim narzędzia informatyczne przyczyniały się do usprawnienia wszystkich podstawowych procesów biznesowych.

Dostarczamy jednak nie tylko nowoczesne technologie, ale także szeroką wiedzę z zakresu jej obsługi i efektywnego wykorzystywania. 

Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci w rozwoju Twojej firmy – zapraszamy do kontaktu. Usprawnianie infrastruktury informatycznej w przedsiębiorstwach to dla nas nie tylko praca, a przede wszystkim wielka przyjemność.

Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalną obsługą informatyczną skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń: 32 7876140

  Rozwój infrastruktury IT - podstawowy zakres usług

  Dziś każda firma powinna inwestować w nowoczesne i skuteczne rozwiązania IT

  W dzisiejszych czasach praktycznie każde przedsiębiorstwo powinno stawiać na cyfryzację i rozwój infrastruktury IT. Infrastruktura IT stanowi bowiem podstawę sprawnego funkcjonowania firmy. Pozwala także na obniżanie kosztów związanych z jej wprowadzeniem. Wszystko to z kolei przekłada się na budowanie bezcennej przewagi nad konkurencją. Jednak osiągnięcie wszystkich tych celów jest możliwe tylko pod warunkiem, że za wdrożenie systemów informatycznych będą odpowiedzialni specjaliści – możemy Ci to zagwarantować.

  Wdrożenie infrastruktury IT – dlaczego warto nam zaufać?

  Powinieneś zaufać nie nam, ale przede wszystkim ogromnemu doświadczeniu, jakie udało nam się zdobyć na przestrzeni wielu lat działalności. Jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi technologiami, ale przede wszystkim doskonale znamy potrzeby przedsiębiorców i w pełni je rozumiemy. Wiemy tak, jak im sprostać, biorąc przy tym pod uwagę budżet, jakim dysponuje klient.

  Współpracując z nami, będziesz mógł korzystać z ogromnej wiedzy zespołu kompetentnych informatyków. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych ludzi, otwartych na nowoczesne technologie, pomysłowych i wyjątkowo ambitnych. Wszyscy pracownicy regularnie przechodzą szkolenia, biorą udział w targach branżowych i wielu innych wydarzeniach podnoszących ich kompetencje.

  Sprawne i skuteczne know-how

  Modernizacja i rozwój infrastruktury IT oferowana przez naszą firmę obejmuje skuteczny i opracowany system. Oprócz tego możemy dostarczyć najlepszy sprzęt, narzędzia oraz oprogramowanie, dzięki którym jesteśmy w stanie przygotować każdy system informatyczny. Nie ma tutaj znaczenia to, w jakiej branży działa Twoja firma. Dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorcy, w tym procesów biznesowych, które zawsze są unikalne.

  Mamy wszystkie narzędzia niezbędne do tego, aby zaprojektować, wdrożyć oraz odpowiednio skonfigurować infrastrukturę IT. Co ważne, nie boimy się wyzwań – po prostu skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w cyfryzacji przedsiębiorstwa. Przeprowadzimy audyt wewnętrzny, znajdziemy słabe punkty działalności i wdrożymy rozwiązania, dzięki którym usprawnimy działanie firmy. Oczywiście kluczową kwestią jest dla nas również bezpieczeństwo informatyczne. Zabezpieczymy serwery i wszystkie urządzenia, a do tego wdrożymy oprogramowanie związane z kopiami zapasowymi.

  Projekt wdrożenia infrastruktury IT – co gwarantujemy?

  Choć infrastrukturę informatyczną tworzymy pod kątem konkretnych potrzeb przedsiębiorcy, każde wdrożenie obejmuje podobne procesy. W ramach tej usługi gwarantujemy m.in.:

  Rozwój infrastruktury IT - oferta

  Dzięki sprzętowi komputerowemu możemy rozwijać wiele sektorów, w których funkcjonuje nasza firma. Dziś jest to zbiorcze narzędzie, pozwalające wprowadzać wiele innowacji, udogodnień, czy też procesów, którymi wyróżniają się nowoczesne firmy w biznesie. Dzięki komputerom możemy rozwijać nasz biznes, stawiając na zupełnie nowe i atrakcyjne rozwiązania, skierowane w stronę naszej firmy.

  Aby jednak doprowadzić do sukcesu, potrzebna jest modernizacja i rozwój infrastruktury IT, która jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w tym zakresie. Bardzo ważne jest, aby podejść do tego tematu bardzo skrupulatnie, wykorzystując wszystkie możliwości technologiczne, które w danym momencie są dostępne na rynku. Im bardziej postawimy na rozwój technologiczny, tym więcej możemy z niego wynieść w długoterminowym czasie.

  Naszym zadaniem jest modernizacja i rozwój infrastruktury w każdej firmie, bez względu na jej profil działalności. Mamy ku temu odpowiednie doświadczenie, realizując zlecenia dla firm w różnych sektorach biznesowych. Dzięki temu, mogą być Państwo pewni uzyskania najlepszej obsługi w tym zakresie.

  Przygotujemy dla Państwa skuteczny plan rozwoju, który będzie uwzględniał potrzeby Państwa firmy. Naszym zadaniem będzie dobranie najbardziej atrakcyjnych i wydajnych rozwiązań, przy wsparciu jak najmniejszych kosztów finansowych. Wykonamy dla Państwa niezbędny audyt, na podstawie którego przygotujemy konkretne plany dla Państwa przedsiębiorstwa. Przygotujemy dla Państwa także niezbędny kosztorys i dokładnie oszacujemy zarówno bieżącą eksploatację sprzętu, a także tą, która będzie widoczna po zmianach.