Obsługa informatyczna Zabrze

Nasza firma Vermont specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu obsługi informatycznej, którą kierujemy do przedsiębiorców z Zabrza i wielu innych miejscowości.

Jesteśmy w stanie realizować takie zlecenia zarówno dla małych, jak i bardzo dużych przedsiębiorstw. Administrujemy serwerami i zarządzamy chmurami danych, a wszystko to w ramach outsourcingu IT. Celem naszego wsparcia jest przede wszystkim zapewnienie klientom warunków, w których będą mogli efektywnie rozwijać swoje biznesy. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze informatycznej każda firma może działać wydajniej, optymalizując swoje koszty. Oczywiście dbamy także o bezpieczeństwo IT, wdrażając odpowiednie, związane z nim narzędzia.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, gorąco zachęcamy do kontaktu. Usługi obsługi informatycznej kierujemy do wszystkich przedsiębiorstw z Zabrza oraz okolic – zaufaj specjalistom z branży IT!

Bezpieczeństwo i doświadczenie
Przejrzyste warunki
Indywidualne podejście
Najlepsi specjaliści

Obsługa informatyczna w Zabrzu – nasza oferta

Współpracując z nami, możesz liczyć na kompleksowe wsparcie w zakresie wykorzystywania i zabezpieczania nowoczesnych technologii IT.

path21

Wsparcie w obsłudze chmury Azure

Korzystając z naszej pomocy, usprawnisz kwestie związane z obsługą klientów. Zyskasz także szerokie możliwości w zakresie tworzenia aplikacji oraz zarządzania nimi.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

To szerokie wsparcie IT, kierowane do dużych, średnich oraz małych firm, którego zakres dostosowujemy do potrzeb klienta.

Wsparcie w obsłudze chmury Microsoft 365

Skonfigurujemy potrzebne Ci narzędzia, zajmiemy się migracją danych jeśli będzie potrzebna i przeprowadzimy inne prace administracyjne.

Administrowanie chmurami danych

Dzięki tej usłudze zyskasz pewność efektywnego wykorzystania chmury danych oraz bezpieczeństwa korzystania z niej.

Profesjonalna administracja serwerami

Obsługujemy wszystkie rodzaje serwerów opartych o systemy Windows lub Linux. Konfigurujemy je, zabezpieczamy i obejmujemy opieką serwisową, w tym monitoringiem,

Profesjonalne wsparcie techniczne

Korzystając z naszych usług, będziesz mieć do dyspozycji własnego opiekuna, który z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania. W ramach helpdesku zapewniamy także fachową pomoc techniczną.

Outsourcing IT

Doradzamy naszym klientom w zakresie doboru nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dzięki którym mogą efektywniej rozwijać własne firmy,

Usługi IT

Pomagamy przedsiębiorcom w doborze najlepszych rozwiązań w zakresie budowy nowej infrastruktury informatycznej lub rozbudowy obecnej.

Usługi IT Zabrze - dopasujemy usługi informatyczne do Twoich potrzeb!

Nasze usługi nigdy nie są realizowane według ściśle ustalonych procedur. Nasza firma jest elastyczna, a więc zawsze dopasowujemy się do potrzeb przedsiębiorców z Zabrza oraz okolic. Obsługa informatyczna jest u nas kompleksowa, ale zapłacisz jedynie za te prace, z których faktycznie będziesz korzystać. Nie tylko wdrażamy technologie bezpieczeństwa IT, konfigurujemy systemy informatyczne oraz zajmujemy się zarządzaniem nimi. Świadczymy także usługi z zakresu projektowania i wdrażania sieci – zapraszamy do kontaktu!

Obsługa informatyczna firm Premium

Najbardziej wymagającym klientom proponujemy profesjonalną usługę obsługi IT premium. W jej zakres wchodzi m.in. monitorowanie systemów informatycznych. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz wiedział, co zrobić, aby usprawnić działanie całej infrastruktury, a do tego wdrożysz rozwiązania do jej zabezpieczania.

Oprócz tego zapewniamy doradztwo zakupowe. Podpowiemy Ci, w jakie urządzenia powinieneś inwestować, a do tego opracujemy profesjonalną strategię rozwoju systemów IT.

audyty it obraz 2

Kompleksowe administrowanie serwerami

Administrowanie serwerami Windows oraz Linux to bardzo rozbudowane pojęcie. W ramach tej usługi nie tylko konfigurujemy je, ale także zabezpieczamy, rozwijamy oraz obejmujemy całodobową opieką techniczną. Oprócz tego wdrażamy narzędzia do tworzenia kopii bezpieczeństwa oraz realizujemy prace związane z audytami IT.

Najlepsze rozwiązania dla chmury danych Azure oraz Microsoft 365

Dzięki chmurom danych zmniejszysz koszty prowadzenia działalności gospodarczej przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności działania firmy. Dostęp do całego oprogramowania uzyskasz bez konieczności jego instalowania na własnych serwerach! 

Obsługa informatyczna w Twojej firmie

Koszty zatrudnienia informatyków w firmie Cię przerastają? Możesz się od nich uwolnić, stawiając na naszą usług outsourcingu IT. Zespół doświadczonych informatyków zawsze będzie do Twojej dyspozycji. Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo na terenie Zabrza, zapewnimy Ci zarówno wsparcie informatyczne stacjonarne, jak i zdalne – zapraszamy do kontaktu!

Przykłady usług realizowanych przez naszą firmę Vermont

Reagowanie na zgłoszenia serwisowe

Wdrożone od podstaw czy rozbudowane lub unowocześnione systemy informatyczne mogą początkowo sprawiać problemy w zakresie ich obsługi. Z tego powodu oferujemy profesjonalną pomoc techniczną, sprawnie reagując na każde zgłoszenie serwisowe.

Zabezpieczenie systemu IT

Wykonamy audyt informatyczny, dzięki któremu określimy zarówno mocne, jak i słabe strony infrastruktury IT. Na podstawie zebranych informacji wdrożymy rozwiązania zabezpieczające systemy wykorzystywane w Twojej firmie. Będą nowoczesne i przede wszystkim idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Serwisowanie sprzętu komputerowego

Usterka serwera, routera czy okablowania sieciowego? Takie problemy mogą się zdarzyć, a nasza firma sprawnie zareaguje na ich wystąpienie. W możliwie najkrótszym czasie zajmiemy się usunięciem awarii i przywróceniem systemu informatycznego do pełnej sprawności. Wdrożymy też rozwiązania zmniejszające ryzyko wystąpienia podobnej usterki w przyszłości.

Projektowanie i budowa sieci komputerowych

Niezależnie od wielkości Twojego przedsiębiorstwa, możemy zająć się zaprojektowaniem oraz budową sieci informatycznych, w tym LAN i bezprzewodowych. Oprócz tego zajmiemy się ich kompleksowym monitorowaniem.

Administracja infrastruktury IT

Dbamy o ciągłość działania zarówno systemów chmur danych, jak i serwerów. Monitorujemy je, unowocześniamy, zabezpieczamy oraz w razie potrzeby zajmujemy się serwisowaniem.

Wdrażanie aktualizacji w systemach IT

Podstawą bezpieczeństwa każdego systemu IT jest regularne wdrażanie aktualizacji oprogramowania. Usprawniają jego działanie, ale także usuwają luki, które mogą być wykorzystane np. do cyberataków. Nasza firma monitoruje dostępność aktualizacji oraz zajmuje się ich wdrażaniem, gdy tylko zostaną wydane.

Dlaczego warto korzystać z naszego wsparcia informatycznego?

Zalet korzystania z profesjonalnej obsługi informatycznej w ramach outsourcingu jest wiele, a do najważniejszych można zaliczyć:

Obsługa informatyczna firm w Zabrzu - oferta

W ramach oferty zapewniamy kompleksową obsługę informatyczną firmom z Zabrza i okolic. Usługi dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, świadcząc je zarówno na zlecenie bardzo małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Mamy wieloletnie doświadczenie, możemy pochwalić się profesjonalnym podejściem do przekazanych nam zadań i ekspresową reakcją na każde zgłoszenie. Nie tylko wdrażamy nowe rozwiązania w firmach czy modernizujemy już istniejące, ale także zapewniamy fachowe doradztwo techniczne.

Podejmując współpracę z nami, możesz mieć pewność, że Twoje przedsiębiorstwo będzie korzystać z nowoczesne, dobrze zabezpieczonej i bardzo wydajnej infrastruktury informatycznej. Tym samym podniesiesz jakość swoich produktów lub usług oraz jednocześnie zoptymalizujesz koszty działalności.

Oferujemy indywidualne usługi, ale jeśli tylko chcesz możesz wybrać jeden z przygotowanych przez nas pakietów obsługi IT. Zapraszamy do kontaktu w celu dokładnego zapoznania się z ofertą.

Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalną obsługą informatyczną skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń: 32 7876140 

    Tagi strony: Obsługa informatyczne Zabrze, usługi IT Zabrze, outsourcing IT Zabrze