Instalacje sieciowe, montaż okablowania

Minęły już czasy, w których to firmie do pracy wystarczał jeden, najprostszy komputer. Dziś przedsiębiorcy inwestują w zaawansowane technologicznie i rozbudowane instalacje sieciowe.

Obejmują one szereg różnorodnych usług IT, które z jednej strony muszą być dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa, a z drugiej w pełni ze sobą współpracować. Do tego ważna jest zarówno ich wydajna, jak i niezawodna praca – wszelkie awarie mogą bowiem wiązać się z kosztownymi stratami. Z tego powodu współpraca z dobrym partnerem, który zajmie się wdrożeniem instalacji sieciowych, w tym i montażem okablowania jest absolutną podstawą.
Bezpieczeństwo i doświadczenie
Przejrzyste warunki
Indywidualne podejście
Najlepsi specjaliści

Profesjonalne instalacje sieci LAN

Nasza firma może zapewnić kompleksowe wsparcie w zakresie instalacji sieci LAN. Nasza oferta w zakresie instalacji sieciowych skierowana jest do wymagającego klienta oczekującego wysokiej jakości i staranności podczas wykonywanych prac. 

Zatrudniamy doświadczonych informatyków, którzy pomogą w doborze odpowiednich technologii, zajmą się ich wdrożeniem oraz obejmą je profesjonalną opieką. Dzięki współpracy z nami staniesz się posiadaczem nowoczesnej infrastruktury IT i zrealizujesz profesjonalny projekt sieci, która ułatwi Ci rozwój biznesu oraz optymalizację kosztów jego prowadzenia.

Zapraszamy o złożenie zapytania na instalacji sieci komputerowej w Twojej firmie. Nasza instalacja obejmuje m.in. montaż kabli, urządzeń, rozprowadzanie przewodów oraz konsultacje w zakresie doboru najlepszej infrastruktury. Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi.

Instalacje sieciowe obraz 1

Profesjonalnie zaprojektowane instalacje sieciowe

Pod pojęciem instalacji sieciowej kryje się mnóstwo elementów, które powinny ze sobą odpowiednio współpracować. Obejmuje ono zarówno urządzenia, jak i okablowanie oraz samą wewnętrzną sieć firmową. Projektując taką infrastrukturę, należy przede wszystkim wziąć pod uwagę potrzeby przedsiębiorstwa i charakter działalności. System powinien być przemyślany, aby cechował się funkcjonalnością, był łatwy w obsłudze, a przy tym zapewniał ogromne możliwości rozwoju w przyszłości.

Wszystkie powyższe aspekty zawsze bierzemy pod uwagę podczas projektowania infrastruktury IT w tym i elementy instalacji elektrycznej (pomiary, gniazda, kable, szafy oraz inne elementy budowy). Nie ma tutaj znaczenia, czy wdrażamy nowe technologie, czy zajmujemy się modernizacją obecnych instalacji – w każdym przypadku gwarantujemy najwyższą jakość usług informatycznych.

Firmowa sieć informatyczna – dlaczego jest tak ważna?

Pamiętaj, że w obecnych czasach do firmowych sieci informatycznych podłączane są praktycznie wszystkie urządzenia. Oprócz komputerów są to m.in. urządzenia mobilne, różnego rodzaju drukarki czy sprzęt do monitoringu. Coraz częściej do infrastruktury IT włącza się nawet takie rzeczy, jak ekspresy do kawy czy systemy sterujące oświetleniem. To z tego powodu tak ważne jest, aby wykorzystywana w firmie sieć była profesjonalna. Musi być dobrze zaprojektowana, odporna na awarie, świetnie zabezpieczona oraz stabilna i wydajna.

Bezpieczeństwo informatyczne

Jednocześnie należy podkreślić, że absolutnie kluczową kwestią jest bezpieczeństwo informatyczne. W firmowych sieciach IT gromadzi się oraz przesyła coraz większe ilości danych, z których część powinna podlegać ścisłej ochronie. Ryzyko ich wycieku czy kradzieży zawsze istnieje.

Może do niego dojść zarówno w efekcie działań nierzetelnego pracownika, jak i ingerencji z zewnątrz. Instalacje sieciowe podłączone są bowiem do internetu, a więc przy odpowiedniej wiedzy można do nich dostać się z każdego miejsca. Z tego powodu, projektując takie systemy, od razu proponujemy odpowiedniej klasy zabezpieczenia.

Funkcjonalna infrastruktura

Bardzo ważne jest to, aby sieć informatyczna była maksymalnie komfortowa w codziennym użytkowaniu. Obsługa wszystkich urządzeń, oprogramowania czy nawet drobnych narzędzi powinna być wygodna i jednocześnie prosta. Wszystko musi działać płynnie, a administrator powinien mieć możliwość łatwego ustalania dostępów. Kluczowa jest także efektywna i maksymalnie stabilna łączność pomiędzy wszystkimi elementami tworzącymi infrastrukturę IT.

To chyba najlepsze dowody na to, że sieć informatyczna jest bardzo ważna dla firmy i klienta. W efekcie za jej zaprojektowanie oraz wdrożenie powinni odpowiadać specjaliści z odpowiednim doświadczeniem.

Dlaczego warto zlecić nam budowę lub modernizację sieci IT – korzyści dla firmy

Współpracując z nami, przede wszystkim zyskasz pewność wsparcia zapewnianego przez ludzi zarówno z ogromną wiedzą informatyczną, jak i doświadczeniem w branży. Projektowaliśmy oraz wdrażaliśmy sieci IT dla małych firm i nawet dla bardzo dużych przedsiębiorstwo. Doskonale znamy potrzeby przedsiębiorców i jesteśmy elastyczni, dopasowując się do konkretnych oczekiwań.

Możemy przygotować tymczasową sieć LAN!

Organizujesz firmowy event lub ważną konferencję? Przygotowujesz różnego rodzaju wydarzenia w postaci np. turniejów czy imprez integracyjnych? Z pewnością przyda Ci się dostęp do wydajnej sieci informatycznej. Przygotujemy dla Ciebie taką tymczasową infrastrukturę IT!

Do tych zleceń wykonywanych na żądanie podchodzimy profesjonalnie i przede wszystkim kompleksowo. Dzięki nam nie musisz martwić się organizacją wydarzenia z punktu widzenia informatycznego. Dostarczymy sprzęt, całe potrzebne okablowanie oraz oprogramowanie. W każdym przypadku indywidualnie podchodzimy do zleceń i, o ile to możliwe, łączymy ze sobą technologię WiFi oraz opartą o przewody miedziane ze światłowodami. Dbamy o to, aby sieć była wydajna i niezawodna, a przy tym doskonale zabezpieczona.

Wszystko to wykonujemy z troską o to, aby koszt wdrożenia tymczasowej sieci informatycznej był możliwie najniższy. W swoim portfolio mamy wiele realizacji tego typu, co jest najlepszym dowodem naszego ogromnego doświadczenia.

tymczasowa sieć lan obraz 1

Projektujemy oraz wdrażamy nowoczesne systemy automatyki!

Zajmujemy się nie tylko szeroko pojętymi sieciami strukturalnymi. Jesteśmy także specjalistami w zakresie systemów automatyki dla budynków. Projektujemy je, wdrażamy oraz w razie potrzeby zajmujemy się serwisowaniem. Usługę tę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Zadbamy o to, aby użytkowanie domu czy budynku firmowego było maksymalnie wygodne. Automatyzacja ułatwia codzienne życie, a do tego może przyczyniać się do oszczędności wynikających ze zmniejszonego zużycia energii!

Nasza oferta obejmuje wdrożenie do systemu automatyki budynku m.in.:

Wszystko to integrujemy z automatyką w budynku. Dzięki temu poszczególnymi systemami można wygodnie zarządzać nawet zdalnie z poziomu aplikacji mobilnej zainstalowanej w telefonie – wystarczy tylko dostęp do internetu. Jako specjaliści w tej branży jesteśmy w stanie zautomatyzować praktycznie wszystko, co tylko się da. Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy rozwiązanie, które sprosta Twoim oczekiwaniom!

Zapytaj o ofertę na instalację sieci

Wciąż zastanawiasz się, czy warto okazać nam zaufanie i zlecić zaprojektowanie lub zmodernizowanie sieci informatycznej? 

Oferujemy

Zapraszamy do kontaktu. 

Jeżeli jesteś zainteresowany profesjonalną obsługą informatyczną skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń: 32 7876140