Doradztwo IT

Doradztwo informatyczne ma na celu realną pomoc w zakresie modernizacji czy rozwoju informatycznego. Jeśli potrzebują Państwo podstawowych odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania związane z informatyką, nasze doradztwo informatyczne jest w pełni do dyspozycji

QNAP Certified Partner

Doradztwo informatyczne

Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia, będziemy w stanie wskazać wszelkie problemy bądź uchybienia od strony technologicznej. Dzięki temu, będą mogli Państwo w bardzo prosty i skuteczny sposób wdrożyć zupełnie nowe rozwiązania w swojej firmie, jednocześnie zwiększają efektywność operacyjną.

Wybierając doradztwo IT, mogą Państwo zgłosić się do nas z każdym pytaniem natury technologicznej. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości i wydajemy opinie dotyczącą zmian bądź rozwoju Państwa działalności pod kątem technologicznym. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo nurtujące mogą być pytania z zakresu informatyki, dlatego też chcemy zapewnić naszym klientom odpowiednie wsparcie merytoryczne, które będzie stanowić rzetelną bazę informacyjną.

Nasza pomoc uwzględnia zarówno strategie krótkofalowe, jak i długofalowe. Dostosowujemy się w pełni do potrzeb naszych klientów, wybierając dla nich odpowiednią architekturę i rozwiązania, które mają być odpowiednie pod względem kosztów. Pomagamy firmom i instytucjom publicznym, prywatnym, a także i hybrydowym. Dzięki temu, jesteśmy bardzo elastyczni, natomiast nasze doświadczenie pozwoli znaleźć odpowiednie rozwiązania, dopasowane do Państwa działalności.

W skład naszego doradztwa wchodzi także transformacja, która polega na stworzeniu konfiguracji odpowiedniego środowiska testowego. Przygotowujemy dla Państwa należyte aplikacje, oraz przeniesiemy niezbędne dane. Na samym końcu podejmiemy się wszelkich testów wydajności i bezpieczeństwa.

Gwarantujemy Państwu także należyte wsparcie merytoryczne i technologiczne. Dbając o naszych klientów kompleksowo, wdrażamy dla nich odpowiednie usługi, a także wykonujemy wszelkie zadania admiracyjne i serwisowe, oraz doradzamy w kwestii zarządzania przygotowanym dla Państwa oprogramowaniem.

Jeżeli jesteś zainteresowany doradztwem informatycznym
skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń: 32 7876140

Zaufali nam:

Dlaczego warto wybraćNAS!

Jeśli używasz jednego z programów firmy Comarch, Sage lub Insert, jesteśmy idealnym partnerem dla Ciebie. W ramach stałej umowy obsługi informatycznej, bez dodatkowych opłat gwarantujemy poprawne działanie tych systemów, aktualizacje oraz wszelkie rozszerzenia (bez kosztów licencji).