Monitoring CCTV Dahua

Dahua Technology to producent systemów CCTV o ugruntowanej marce i wysokiej jakości oraz niezawodności.

QNAP Certified Partner

Produkty firmy DAHUA

Kamery IP

Dostępnych jest wiele produktów spełniających różne wymagania. Seria Ultra jest przeznaczona dla profesjonalistów, którzy wymagają najnowszych innowacji i najlepszej jakości. Seria Eco-Savvy jest przeznaczona dla profesjonalistów, którzy szukają równowagi między kosztami a wydajnością, natomiast seria Lite jest przeznaczona dla klientów, którym zależy na jakości, ale mają ograniczony budżet.

Kamery IP są szeroko stosowane w różnych aplikacjach i branżach. Kamery z rozpoznawania twarzy mogą być używane w wejściach i wyjściach, inteligentnych sklepach, miejscach publicznych i innych scenariuszach w celu poprawy wydajności operacyjnej. ePoE z rozszerzonym zasięgiem ma szerokie zastosowanie na stadionach, parkingach itp., aby zaoszczędzić na kosztach okablowania.

Jeżeli jesteś zainteresowany monitoringiem CCTV
skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń: 32 7876140

Zaufali nam:

Dlaczego warto wybraćNAS!

Jeśli używasz jednego z programów firmy Comarch, Sage lub Insert, jesteśmy idealnym partnerem dla Ciebie. W ramach stałej umowy obsługi informatycznej, bez dodatkowych opłat gwarantujemy poprawne działanie tych systemów, aktualizacje oraz wszelkie rozszerzenia (bez kosztów licencji).