Outsourcing IT

Outsourcing IT to rozwiązanie, które bardzo łatwo dopasować do trybu działalności każdej z firm. Dlatego też, jest tak chętnie wybierane wśród firm o różnych profilach działalności.

QNAP Certified Partner

Outsourcing usług informatycznych

Bez względu na to, czy potrzebujemy wsparcia zdalnego czy mobilnego, outsourcing IT dopasuje się do naszych potrzeb i zapewni nam wsparcie informatyków, którzy będą w stanie rozwiązać każdy problem, który nie jest możliwy do usunięcia przez pracowników naszej firmy. Jeśli wiec szukamy rozwiązania elastycznego i odpowiedniego dla każdej firmy, outsourcing IT może być tym, czego szukamy!

Jak działa outsourcing IT?

Outsourcing IT ingeruje w wiele trybów działalności naszej firmy i może idealnie dopasowywać się do naszych potrzeb. W razie prostych usterek, odpowiedzi dział próbuje pomóc nam zdalnie. Przy pomocy odpowiedniego oprogramowania, specjaliści z działu IT łączą się z naszymi pracownikami i pomagają rozwiązać im problem natury informatycznej. Jak doskonale wiemy, w biznesie liczy się czas, dlatego też, outsourcing IT często rozpoczyna się od wsparcia zdalnego, aby zredukować czas, w którym pomoc informatyczna ma zjawić się u naszych informatyków.

Kiedy problem wymaga obecności informatyka na miejscu, oferowany jest nam mobilny serwis IT, który będzie w stanie rozwiązać problem na miejscu. Czasem zdradza się tak, że potrzeba ingerencji w sprzęt, przez co niektóre zadania muszą być wykonane na miejscu.

Co jeszcze jest nam oferowane w ramach outsourcingu IT?

W zależności od naszych aktualnych potrzeb, może to być relokacja sprzętu komputerowego, bądź akcesoriów komputerowych. Mowa o przeniesieniu komputerów w nowe miejsce, ich poprawna konfiguracja i komunikacja ze sprzętem sieciowym. Mogą to być także i prace serwisowe, które wykonywane są dla nas na miejscu, w celu szybszego naprawienia sprzętu. Może to być także serwis urządzeń, czy też usprawnianie łączności ze sprzętem Wi-Fi.

Jak widać, outsourcing IT jest w istocie tak elastyczny, jak zaznaczone to było na samym początku artykułu!

Jeżeli jesteś zainteresowany outsourcingiem informatycznym
skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń: 32 7876140

Zaufali nam:

Dlaczego warto wybraćNAS!

Jeśli używasz jednego z programów firmy Comarch, Sage lub Insert, jesteśmy idealnym partnerem dla Ciebie. W ramach stałej umowy obsługi informatycznej, bez dodatkowych opłat gwarantujemy poprawne działanie tych systemów, aktualizacje oraz wszelkie rozszerzenia (bez kosztów licencji).