QNAP NAS

to inteligentne urządzenie pamięci masowej, wyposażone w wielokrotnie nagradzany system operacyjny o nazwie QTS, który zapewnia funkcjonalność zbliżoną do komputera i wiele więcej funkcji niż pamięć masowa w chmurze czy przenośne dyski twarde.

QNAP Certified Partner

Znajdź swój idealny serwer QNAP NAS

Niezależnie od tego, czy będzie to serwer NAS do użytku domowego, przeznaczony do multimediów i przechowywania danych codziennego użytku, czy serwer NAS do zastosowań biznesowych, przeznaczony do wysokowydajnych aplikacji i pracy zespołowej — QNAP zapewnia wszystko, czego potrzebujesz.

Możesz magazynować nawet terabajty danych
Urządzenie NAS bezpiecznie przechowuje duże ilości dowolnego typu danych. Pojemność pamięci masowej zależy od pojemności skonfigurowanych dysków twardych lub dysków SSD. Serwer NAS może obsługiwać potencjalnie duże ilości danych bez miesięcznych opłat, zapewniając jednocześnie standardową, wygodną funkcję przechowywania danych w formie usług w chmurze.

Możesz tworzyć kopie zapasowe wszystkich posiadanych urządzeń
Na serwerze NAS możesz automatycznie tworzyć kopie zapasowe danych na komputerze PC/Mac i urządzeniach mobilnych. Jeśli potrzebujesz dodatkowej ochrony, możesz utworzyć kopię zapasową całego serwera NAS i zapisać w chmurze lub na innym serwerze NAS.

Możesz uprościć współpracę w zespole i udostępnianie plików
Udostępniaj nie tylko przestrzeń dyskową, ale także udostępniaj i synchronizuj pliki na różnych platformach i urządzeniach; narzędzia QNAP do współpracy online są proste, bezpieczne i pewne.

Zdalny dostęp do serwera NAS
Po zamontowaniu NAS w komputerze można uzyskać do niego dostęp w obszarze „Eksplorator plików” > „Sieć” w systemie Windows lub „Finder” > „Miejsca” na komputerach Mac. Większość użytkowników QNAP może w ten sposób lokalnie uzyskać dostęp do plików. Korzystając z przeglądarki internetowej, aplikacji mobilnej lub aplikacji TeamViewer, można korzystać z bezpiecznego zdalnego dostępu do plików i usług na serwerze NAS.

Zabezpieczenia
Technologia szyfrowania QNAP pozwala zabezpieczać dane i chronić przed nieupoważnionym dostępem. Wbudowana aplikacja Security Counselor także zapewnia ochronę plików przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem.

Jeżeli jesteś zainteresowany rozwiązaniami firmy QNAP
skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń: 32 7876140

Zaufali nam:

Dlaczego warto wybraćNAS!

Jeśli używasz jednego z programów firmy Comarch, Sage lub Insert, jesteśmy idealnym partnerem dla Ciebie. W ramach stałej umowy obsługi informatycznej, bez dodatkowych opłat gwarantujemy poprawne działanie tych systemów, aktualizacje oraz wszelkie rozszerzenia (bez kosztów licencji).