Systemy i centrale telefoniczne SLICAN

Systemy teleinformatyczne Slican dzięki otwartym protokołom umożliwiają integrację z aplikacjami wspomagającymi organizację pracy w różnych branżach.

QNAP Certified Partner

Centrale telefoniczne SLICAN

Centrale telefoniczne Slican są jednostką główną systemu telekomunikacyjnego i umożliwiają spersonalizowany dobór funkcjonalności w oparciu o licencje.

Slican NCP
Serwery NCP to platforma telekomunikacyjna IP o wydajności do 500 jednoczesnych rozmów i 40 połączeń video (dla 10.000 użytkowników), które obsługują firmy z siecią oddziałów.

Slican IPL-256
Hybrydowa centrala telefoniczna Slican IPL-256 to centrala, w której zastosowano jednorodną platformę IT, wykorzystującą technologię VoIP, GSM i TDM.

Slican IPM-032
Hybrydowa centrala telefoniczna IPM-032 zapewnia tanią komunikację VoIP już od podstawowej wersji produktu. Centrala charakteryzuje się elastycznością i modułowością.

Slican IPU-14
Hybrydowa centrala telefoniczna Slican IPU-14 jest produktem, który doskonale spełnia oczekiwania małych firm w zakresie nowoczesnej i wielozadaniowej telekomunikacji.

Slican ITS
Mała centralka telefoniczna IP z serii Slican ITS przeznaczona jest do samodzielnego montażu i konfiguracji, z dostępem on-line do panelu programowania i zarządzania.

Jeżeli jesteś zainteresowany centralą telefoniczną Slican
skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń: 32 7876140

Zaufali nam:

Dlaczego warto wybraćNAS!

Jeśli używasz jednego z programów firmy Comarch, Sage lub Insert, jesteśmy idealnym partnerem dla Ciebie. W ramach stałej umowy obsługi informatycznej, bez dodatkowych opłat gwarantujemy poprawne działanie tych systemów, aktualizacje oraz wszelkie rozszerzenia (bez kosztów licencji).